به‌روزرسانی جدید بازی Over the Alps منتشر شد

۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

استودیوی سازنده‌ی Over the Alps همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز به‌روزرسانی تازه‌ای را در اختیار بازی‌بازان قرار داد که ویژگی‌های جالبی را به آن اعمال می‌کند. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

Over the Alps از سری عناوین ماجراجویی و داستان محور است که در گذشته برروی سیستم عامل iOS و به طور دقیق‌تر سرویس اپل آرکید در دسترس قرار گرفت و خیلی زود بازی‌بازان را به خود جذب کرد. همان‌طور که از ژآنر این اثر پیداست، با داستان بسیار خوبی سر و کار داریم و واضح است که تیم سازنده تمرکز فراوانی برای آن داشته‌اند. تا به حال پشتیبانی این تیم از بازی هم بسیار جالب توجه بوده و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌هایی برای آن منتشر می‌گردد تا رضایت هواداران بیشتر از قبل جلب شود.

امروز به‌روزرسانی دیگری برای بازی Over the Alps به نام A Test of Character عرضه شد که علاوه بر اضافه شدن چند شخصیت، لباس‌های تازه‌ای را هم برای کاراکترهای قدیمی آورده است. اگر از دوست داران این بازی باشید، حتما می‌دانید که بخش‌های متنوعی در منوی آن به چشم می‌خورد که مهم‌ترینش را هم باید حالت داستانی به شمار آورد. حال محتویات زیادی به این بخش اعمال شده است که نباید آن‌ها را به راحتی از دست داد. برخی از باگ‌ها و نواقص گزارش شده نیز تا حد زیادی برطرف شده‌اند تا لذت تجربه‌ی این اثر دوچندان شود. بنابراین در صورتی که از هواداران Over the Alps هستید، دریافت این به‌روزرسانی برای شما الزامی خواهد بود.

A Test of Character ابتدا در ماه ژوئن امسال معرفی شد و عرضه‌ی آن برای یک بار هم تاخیر خورد. گفتنی است که شرت استیو (Stave) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار این عنوان را به عهده داشته است. پشتیبانی آن‌ها به همین جا ختم نمی‌شود و در آینده نیز چند به‌روزرسانی مرتبط با داستان این اثر به دست طرفداران خواهد رسید.

داستان بازی Over the Alps به سال ۱۹۳۰ میلادی مربوط می‌شود و در آن باید کنترل کارآگاهی کاربلد و نام آشنا را به دست بگیرید. تیم سازنده سعی داشته است تا برای ساخت این اثر از مجموعه‌ی Hichcock الهام بگیرد و به نقل از بازی‌بازان، در این خصوص موفق عمل کرده است. وقایع رازآلود و دلهره‌آور بی شماری در جریان این عنوان رخ می‌دهد که بازی‌بازان را تا پایان داستان آن کنجکاو نگه خواهد داشت.

اگر هنوز هم با سرویس اپل آرکید آشنایی ندارید، باید بگوییم که می‌توانید با پرداخت مبلغ ۴٫۹۹ دلار در هر ماه، با لیستی از آثار جذاب و دوست داشتنی مواجه شوید. Over the Alps نیز یکی از همین آثار است که بی شک تجربه‌ی آن خالی از لطف نخواهد بود. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این بازی، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید