بازی Fight of Animals: Arena برای رایانه‌های شخصی معرفی شد

۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

استودیوی دیجیتال کرفتر (Digital Crafter) امروز در خبر بسیار خوبی به معرفی بازی Fight of Animals: Arena پرداخت. علاوه‌بر اطلاعات، ویدئویی هم از این بازی به دست بازی‌بازان رسیده است که در ادامه نگاهی به آن خواهیم داشت.

همان‌طور که از نام بازی Fight of Animals: Arena پیداست، با یک بازی جذاب در سبک مبارزه‌ای سر و کار داریم که کی‌تواند تجربه‌ای متفاوت برای بازی‌بازان به حساب بیاید. البته در گذشته نسخه‌ای از این سری به نام Fight of Animals در دسترس قرار گرفته بود که تنها بخش تک نفره داشت و با استقبال عده‌ای از افراد نیز همراه شد. حال به نقل از سازندگان، نسخه‌ی جدید از یک حالت چهار نفره هم برخوردار است که تجربه‌ی آن با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان امکان پذیر خواهد بود. پس در صورتی که از دوست داران ژانر گفته شده هستید، شاید Fight of Animals: Arena انتخاب مناسبی برای شما باشد.

نسخه‌ی قبلی این سری ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و سپس امسال برای پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ هم در دسترس قرار گرفت. این در حالی است که Fight of Animals: Arena فعلا برای رایانه‌های شخصی معرفی شده است و انتشار نسخه‌ی کنسولی آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

در بازی Fight of Animals: Arena باید هدایت حیوانات متنوع را به دست گرفته و با دیگر کاراکترها رقابت‌های جانانه‌ای داشته باشید. هر یک از این شخصیت‌ها از توانایی‌های خاص خود بهره‌مند هستند و بنابراین انتخابشان کاملا به سلیقه‌ی شما بستگی خواهد داشت. آیتم‌ها و سلاح‌ها هم نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است و حس شوخ طبعی بسیاری هم در آن به چشم می‌خورد.

نکته‌ی قابل توجه در خصوص Fight of Animals: Arena، کنترل بسیار ساده‌ی شخصیت‌ها است؛ به حدی که به نظر نمی‌رسد بازی‌بازان مشکلی در این زمینه داشته باشند. یکی از فنونی که در نسخه‌ی قبلی وجود نداشت، امکان پرش به صورت پشت سر هم است، اما در عنوان جدید می‌توانید با فشردن دکمه‌ی پرش از این قابلیت استفاده کنید. حتی در جریان مبارزات تله‌هایی سر راهتان سبز می‌شود که باید حواستان به آن‌ها باشد.

هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی بازی Fight of Animals: Arena مشخص نشده است، اما انتظار می‌رود که این اتفاق در روزهای پیش رو رخ دهد. امروز تریلری هم از این نسخه در دسترس قرار گرفت که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید