محتوای بیشتری برای Call of Duty: Modern Warfare عرضه خواهد شد

4 آذر 1399 - 21:30

به تازگی یکی از توسعه‌دهندگان اینفینیتی وارد (Infinity Ward) تایید کرده است که پایان فصل ششم، پایان پشتیبانی این استودیو از Call of Duty: Modern Warfare نخواهد بود و پس از آن هم شاهد عرضه‌ی محتوای جدید برای این بازی خواهیم بود.

دیروز بود که فصل ششم بتل پس بازی Call of Duty: Modern Warfare به پایان رسید و با توجه به عرضه‌ی Call of Duty: Black Ops Cold War، به نظر می‌رفت که دیگر روزهای Call of Duty: Modern Warfare به پایان رسیده است. این بازی که توسط اینفینیتی وارد توسعه یافته است، یک سافت ریبوت برای این سری محبوب است و توانسته به لطف پشتیبانی خوب پس از عرضه و Warzone، توجه بسیار زیادی را به سمت خود جلب کند.

خب قطعا هواداران این بازی از دانستن اینکه پس از پایان فصل ششم، هنوز هم از این بازی پشتیبانی می‌شود خوشنود خواهند شد. طراح ارشد VFX بخش چندنفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare، به تازگی در توییتی این موضوع را تایید کرده است. البته نمی‌دانیم که منظور از محتوای جدید، فصل هفتم است یا اینکه قرار است به صورت جسته گریخته شاهد عرضه‌ی نقشه و اسلحه باشیم. از طرفی هم با آغاز فصل اول Black ops Cold War،قرار است که شاهد ترکیب سیستم پیشرفت Warzone با آن بازی باشیم. از آن جایی که Call of Duty: Modern Warfare در طول یک سال توانست بیش از ۳۰ میلیون نسخه بفروشد، احتمالا اکتیویژن (Activsion) هنوز هم قصد دارد از محبوبیت این بازی استفاده کند و درآمد بیشتری کسب کند.

اما دلیل این پشتیبانی هر چه که باشد، قطعا خبر خوبی برای هواداران است و امیدواریم که این پشتیبانی رایگان به روندی در تمام بازی‌های آینده‌ی سری Call of Duty تبدیل شود. عرضه‌ی سالانه‌ی Call of Duty، به معنای تغییر توسعه‌دهنده و در نهایت تغییر حس و حال هر بازی است. در حالی که بسیاری از هواداران بخش داستانی Black Ops Cold War را دوست داشته‌اند، برخی هم از بخش چندنفره‌ی آرکیدگونه‌ی این بازی ناراضی بوده‌اند و آن حس واقع‌گرایانه‌ی Modern Warfare را ترجیح می‌دهند.

Call of Duty: Modern Warfare در حال حاضر برروی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس|اس، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید