گیفت کارت
گیفت کارت

به‌روزرسانی جدید بازی Pascal’s Wager به‌زودی عرضه خواهد شد

۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

استودیوی سازنده‌ی Pascal’s Wager امروز به معرفی به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Pascal’s Wager پرداخت که حالت دیگری را به آن اضافه می‌کند. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری در این خصوص عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

از ابتدای انتشار Pascal’s Wager تا به حال، جهان این بازی بسیار ساکت و کم رمق بوده است و بسیاری از بازی‌بازان نیز به کم هیجان بودن آن اشاره داشته‌اند. البته این عنوان تا کنون رضایت عده‌ی فراوانی را جلب کرده است. همین قضیه باعث شد که سازندگان در ماه آگست امسال یک بسته الحاقی بزرگ را برای آن در دسرس قرار دهند که در مجموع عملکرد آن‌ها در این زمینه را باید مثبت به حساب آورد. این پایان ماجرا نیست و ظاهرا آن‌ها برنامه‌های بیشتری برای افزایش محبوبیت این اثر دارند.

به‌روزرسانی جدید بازی Pascal’s Wager قرار است تا چند وقت دیگر به صورت رایگان در اختیار هواداران قرار گیرد که حالت تازه‌ای را به آن اضافه می‌کند. در این بخش باید با همان کاراکترهای قدرتمند همراه شده و با باس‌های متنوعی مبارزه کنید. بنابراین این بخش تنها به باس‌ها مربوط می‌شود و از همین رو، انتظار می‌رود که برای هواداران بسیار هیجان انگیز باشد. تاریخ دقیق عرضه‌ی این به‌روزرسانی هنوز مشخص نیست، اما این اتفاق قرار است اواخر امسال رخ دهد؛ چرا که تیم سازنده به سختی برای ارائه‌ی محتویات جذاب مشغول است. قابل ذکر است که استودیوی تیپس‌ورکس (Tipsworks) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Pascal’s Wager را به عهده داشته‌اند.

استودیوی فوق امروز اعلام کرد که بیش از یک میلیون نفر بازی Pascal’s Wager را دریافت کرده‌اند که در نوع خود آمار جالبی محسوب می‌شود. حال باید دید که با محتویات جدید، این تعداد تا چه حد افزایش خواهد یافت. اگر هنوز هم با Pascal’s Wager آشنایی ندارید، باید بگوییم که با اثری اکشن و نقش‌آفرینی مواجه هستیم که شما را در جهانی خیالی و مملو از هیولاها قرار می‌دهد. از مهم‌ترین سلاح‌های موجود در این جهان هم باید به شمشیرهای متنوع اشاره داشت که بی شک لذت مبارزه را دوچندان خواهند کرد.

Pascal’s Wager هم‌اکنون برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید ویدئوی مربوط به به‌روزرسانی گفته شده را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید