بازی Underworld Office برروی گوشی‌های هوشمند عرضه شد

۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

شرکت سازنده‌ی Underworld Office بالاخره امروز این بازی را برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار دارد که می‌تواند خبر خوبی برای برخی از بازی‌بازان به حساب بیاید. در همین راستا، در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتر از این اثر باشید.

Underworld Office عنوانی در سبک داستان محور بوده که تیم سازنده برای توسعه‌ی آن از رمان‌های فراوانی الهام گرفته است. ساخت و عرضه‌ی این بازی به صورت همزمان به عهده‌ی شرکت باف (Buff) بوده است. بازی‌بازان این تیم را با عناوین جذابی نظیر Seven Days می‌شناسند که بیش از چهار میلیون نفر اقدام به دریافت آن کرده‌اند. حال باید دید که این تیم با اثر جدیدش چه عملکردی را از خود به جای خواهد گذاشت.

همان‌طور که از سبک Underworld Office پیدا است، داستان و انتخاب‌های بازی‌بازان در این بازی اهمیت فراوانی دارد و سرنوشت آن کاملا به شما وابسته است. شما در این اثر هدایت کاراکتری به نام Eugene را به دست می‌گیرید و باید رمز و رازهای فراوان موجود در اطرافتان را کشف کنید. او پس از مدتی متوجه می‌شود که هیولاهای بی شماری در نزدیکی او زندگی می‌کنند و سعی می‌کند که بداند آن‌ها از کجا آمده‌اند. Eugene برای شروع تحقیقات خود، دفتر کوچکی را در زیر زمین به وجود می‌آورد که تا با آرامش بیشتری پیشروی داشته باشد.

Underworld Office از فصل‌های متنوعی تشکیل شده است و تنوع خوبی نیز در آن به چشم می‌خورد. کاراکترها در این بازی بسیار بامزه هستند و طراحی آن‌ها به خوبی صورت گرفته است. نکته‌ی جالب در خصوص این عنوان این است که تیم سازنده ۷ پایان گوناگون را برای آن در نظر گرفته است و این باعث می‌شود که پس از اتمام آن، برای تجربه‌ی مجدد نیز مشتاق باشید. از نقش آیتم‌ها و دیگر تجهیزاتی که سرعت کارتان را بهبود می‌بخشند هم نباید به سادگی عبور کرد. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به آثار گفته شده هستید، Underworld Office را به هیچ عنوان از دست ندهید.

بازی Underworld Office هم‌اکنون برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. دریافت این اثر رایگان است، اما پرداخت درون برنامه‌ای دارد و برای دستیابی به برخی از امکانات باید مبلغی را بپردازید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید