آخرین شمشیر | نقدها و نمرات بازی The Last Blade: Beyond the Destiny

۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

بازی The Last Blade: Beyond the Destiny چند روز پیش به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و استقبال عده‌ای از بازی‌بازان را به همراه داشت. حال امروز نقدها و نمرات این عنوان تکمیل شد که در ادامه می‌توانید شاهد آن‌ها باشید.

The Last Blade: Beyond the Destiny عنوانی بازسازی شده و بهبود یافته به سبک‌های اکشن و مبارزه‌ای از یک بازی به نام The Last Blade است که ابتدا در سال ۲۰۰۰ میلادی منتشر شده بود. پس از گذشته حدود بیست سال، تیم سازنده تصمیم گرفت تا این نسخه را با امکانات بسیار بیشتر در اختیار بازی‌بازان قرار دهد و تا حد زیادی هم در این زمینه به موفقیت رسید. سلاح‌های تازه‌ای به بازی اضافه شده است و علاوه‌بر آن شاهد داستان، سیستم مبارزات و بخش‌های بیشتری نیز هستیم. از این بخش‌ها می‌توان حالت داستان، تمرینی و بقا را نام برد. در قسمت تمرینی قادر هستید تا مهارت‌های خود را سنجیده و خود را برای رقابت‌های بزرگی آماده کنید. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به آثار این سبک هستید، The Last Blade: Beyond the Destiny را به هیچ عنوان از دست ندهید. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر از این اثر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که دو شرکت کد میستیکس اینتراکتیو (Code Mistics Interactive) و اس‌ان‌کی کرپریشن (SNK Corporation) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی The Last Blade: Beyond the Destiny را به عهده داشته‌اند. ضمنا این عنوان فاقد هر گونه بخش آنلاین و چند نفره بوده و تمام بخش‌های آن را باید به صورت آفلاین و تک نفره طی کنید. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمرات خودشان را پیرامون اثر ذکر شده نیز در دسترس قرار دادند که برای مطالعه‌ی آن‌ها، ما را در ادامه همراهی کنید.

Hey Poor Player 8/10

اگر از علاقه‌مندان به آثار استودیوی اس‌ان‌کی هستید، The Last Blade: Beyond the Destiny می‌تواند انتخاب ایده‌آلی برایتان باشد. بازی از حالتی دوبعدی برخوردار است و این قضیه یاد و خاطره‌ی گذشته‌ها را به خوبی برایمان زنده کرد. سیستم مبارزات و حالت‌ها‌ی این بازی نسبت به گذشته بیشتر و بهتر شده و به اوج هیجان رسیده است.

Nintendo World Report 7.5/10

The Last Blade: Beyond the Destiny نسبت به قبل با تغییراتی از جمله بخش شخصی‌سازی همراه شده است که این موضوع را نباید در محبوبیت احتمالی آن در آینده نادیده گرفت. حرکات شخصیت اصلی گاهی با مشکلاتی مواجه می‌شود و امیدوار هستیم که تیم سازنده فورا برای برطرف کردن این ایرادات اقدام نماید. نبود یک بخش آنلاین یا چند نفره نیز به شدت در آن حس می‌شود. در مجموع The Last Blade: Beyond the Destiny بازی بامزه و سرگرم کننده‌ای است.

nintendolife 7/10

The Last Blade: Beyond the Destiny بازی کوچک و نسبتا جالبی است و زمان زیادی هم از عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی آن می‌گذرد. تا به حال نسخه‌های متنوعی از این سری برروی پلتفرم‌ها منتشر شده است، اما این اثر را باید در نوع خود بهترین دانست. برای افرادی که آثار اکشن و مبارزه‌ای را دوست دارند، The Last Blade: Beyond the Destiny گزینه‌ی مناسبی خواهد بود.

Impulsegamer 6.2/10

The Last Blade: Beyond the Destiny اثری مبارزه‌ای است و دوست داران این ژانر می‌توانند لحظات هیجان انگیزی را در آن داشته باشند. آینده‌ی درخشانی را برای این بازی متصور نیستیم و فکر نمی‌کنیم که مطابق انتظار تیم سازنده پیش برود. بازی در بسیاری از بخش‌ها تکراری می‌شود و به جز آن، باگ‌ها ممکن است برای بازی‌بازان آزار دهنده باشند.

VIDEO CHUMS 6/10

اگر از دوست داران بازی‌های خاطره انگیز هستید و یا The Last Blade را در گذشته تجربه کرده‌اید، آن گاه از The Last Blade: Beyond the Destiny نیز لذت خواهید برد. در غیر این صورت، توصیه‌ی ما این است که به سراغ این بازی‌ها نروید.

SCREEN RANT 6/10

مبارزات در بازی The Last Blade: Beyond the Destiny نسبت به قبل بهتر شده و در کل بسیار بامزه و هیجان انگیز است. البته این روزها عناوین بسیار بهتری تولید می‌شوند و شاید این بازی نتواند انتظارات یک بازی‌باز را برآورده کند. اگر از علاقه‌مندان به این سری باشید، حتما می‌دانید که تا به حال نسخه‌های گوناگونی برای آن در دسترس قرار گرفته است. بنابراین باید منتظر بود و دید که آینده‌ی این سری چه خواهد شد.

Pure Nintendo 5/10

اگر به عناوین اکشن و مبارزه‌ای علاقه‌ دارید، سعی کنید The Last Blade: Beyond the Destiny را اولویت آخریتان قرار دهید. برخلاف صحبت سازندگان در مورد این نسخه، سیستم مبارزات با نواقص فراوانی همراه است و در گیم‌پلی آن هم باگ‌های بی شماری به چشم می‌خورد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید