بازی DARQ: Complete Edition تاخیر خورد

۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

استودیوی فیردمیک (Feardemic) امروز در خبر بدی اعلام کرد که برخی از نسخه‌های بازی DARQ: Complete Edition با تاخیر نسبتا طولانی موجه شده‌اند و بازی‌بازان کمی دیرتر به آن‌ها دسترسی خواهند داشت. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

دو شرکت آنفولد گیمز (Unfold Games) و فیردمیک که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی بازی DARQ: Complete Edition را به عهده دارند، امروز خبر از تاخیر در انتشار نسخه‌های پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و نینتندو سوییچ آن دادند. این بازی ابتدا قرار بود در ماه دسامبر سال جاری به دست بازی‌بازان برسد، اما ظاهرا مشکلاتی در روند توسعه‌ی آن‌ صورت گرفته است و این اتفاق اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی رخ خواهد داد. سایر نسخه‌های این عنوان شامل پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در همان ماه گفته شده عرضه خواهد شد که تاریخ‌ دقیق‌تر آن هم قرار است در روزهای پیش رو به اطلاع افراد برسد.

انتشار نسخه‌های نسل نهمی بازی DARQ: Complete Edition با کیفیتی به مراتب بیشتر نسبت به دیگر نسخه‌ها همراه خواهد بود و به همین دلیل، تجربه‌ی آن لذت دیگری دارد. علاوه بر صحبت‌های بالا، امروز آگاه شدیم که نسخه‌ی فیزیکی این عنوان در نیمه‌ی اول سال آینده در دسترس قرار خواهد گرفت. DARQ از سری آثار هیجان انگیز در ژانر ترسناک است که ابدا در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و رضایت بازی‌بازان را هم در پی داشت. تیم سازنده نیز پشتیبانی خوبی از بازی داشت و چند به‌روزرسانی و بسته الحاقی را به دست طرفداران رساند. حال نسخه‌ی بهبود یافته‌ی آن به نام DARQ: Complete Edition با تغییرات گسترده‌ای همراه شده است و بی شک دریافت آن برای هواداران الزامی خواهد بود. اگر شما نیز از دوست داران سبک ذکر شده هستید، این بازی را به هیچ وجه از دست ندهید. برای تماشای تریلری از آن هم می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

DARQ: Complete Edition داستان پسر بچه‌ای به نام Lloyd را روایت می‌کند که ابتدا به سختی از خواب بیدار شده و درمی‌یابد که در یک رویای عجیب و غریب به سر می‌برد. از بخت بد این پسر، رویا به سرعت تبدیل به کابوسی وحشتناک می‌شود و وی علاوه‌بر فرار از دست دشمنان و هیولاها، باید رمز و رازهای متنوعی را کشف کند تا همه چیز را به روال عادی برگرداند. از معماهای چالش برانگیزی که در جریان بازی جلوی راهتان سبز می‌شود هم نباید به سادگی عبور کرد. تصاویر هنری و موسیقی‌های آن نیز باعث می‌شوند تا حس ترس بیشتری به بازی‌باز منتقل شود.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی DARQ: Complete Edition، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید