گزینه‌ی Fast Travel بازی The Witcher 3: Wild Hunt برروی کنسول اکس‌باکس سری اکس تقریباً آنی عمل می‌کند

۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

طبق اطلاعاتی که به تازگی به دست آمده است، به نظر می‌رسد بازی The Witcher 3: Wild Hunt برروی کنسول اکس‌باکس سری اکس در هنگام استفاده از گزینه‌ی فست ترول (گزینه‌ی انتقال سریع در نقشه‌ی بازی که با نام Fast Travel شناخته می‌شود) بازی‌بازان را تقریباً با هیچ‌گونه صفحه‌ی بارگذاری رو‌برو نمی‌کند. در ادامه با گیمفا همراه باشید تا به جزئیات تکمیلی این خبر بپردازیم.

به تازگی یکی از یوتیوبر‌ (YouTuber)های صنعت بازی‌های ویدئویی که با نام کاربری rubhen925 نیز شناخته می‌شود، موفق به تجربه‌ی چند ساعت از‌ بازی The Witcher 3: Wild Hunt برروی کنسول پرچم‌دار نسل نهمی شرکت مایکروسافت یعنی اکس‌باکس سری اکس و به اشتراک گذاری ویدئویی از آن برروی کانال یوتیوب (YouTube) خود شده است.

در بخشی از این ویدئو شاهد استفاده‌ی بازی‌باز از گزینه‌ی فست ترول هستیم و آن طور که مشاهده می‌شود، به نظر می‌رسد به قدری انتقال در محیط بازی  The Witcher 3: Wild Hunt برروی کنسول اکس‌باکس سری اکس سریع اتفاق می‌افتد که ما با هیچ‌گونه صفحه‌ی بارگذاری در هنگام استفاده از این قابلیت رو‌برو نمی‌شویم. این موضوع در حالی اتفاق می‌افتد که بازی The Witcher 3: Wild Hunt هنوز هیچ‌گونه به‌روزرسانی مخصوصی برای بهره‌مندی حداکثری از تمام توانایی‌های سخت‌افزاری کنسول‌های نسل نهمی دریافت نکرده است.

اگرچه استودیو‌ی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) مدتی قبل از به‌روزرسانی مخصوص کنسول‌های نسل نهمی بازی The Witcher 3: Wild Hunt رونمایی کرد. این به‌روزرسانی برای دارندگان نسخه‌ی کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی بازی کاملاً رایگان خواهد بود و شامل بهبود‌هایی همچون تکسچر‌های با کیفیت‌تر، رزولوشن بالاتر و نرخ به‌روزرسانی تصویر پایدار‌تر است. همچنین نسخه‌ی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس این اثر از قابلیت رهگیری پرتو (Ray-Tracing) نیز بهره خواهد برد و زمان بارگذاری ابتدایی بسیار کوتاه‌تری به واسطه‌ی درایو SSD کنسول‌های نسل نهمی خواهد داشت.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شده و طبق آخرین اطلاعاتی که استودیو‌ی سی‌دی پراجکت رد به اشتراک گذاشته است، نسخه‌ی بهبود یافته‌ی این اثر نیز در سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس و سری اس منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید