بازی بتل‌رویال Vampire: The Masquerade با انتشار تریلری معرفی شد

۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

به تازگی استودیوی سوئدی شارک‌موب (Sharkmob) که در سال ۲۰۱۷ میلادی توسط توسعه‌دهندگان سابق استودیو‌های مسیو اینتراکیتیو (Massive Entertainment) و آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) تاسیس شد، با انتشار یک تریلر جذاب از نخستین بازی خود رونمایی کردند. عنوان Vampire: The Masquerade یک بازی چند نفره، آنلاین و بتل‌رویال به شمار می‌آید که در دنیای خون‌آشامی مجموعه‌ی Vampire جریان خواهد داشت. هنوز نام رسمی و کامل این بازی به همراه پلتفرم‌های مقصد آن اعلام نشده‌اند اما استودیوی شارک‌موب تایید کرد که این بازی در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۱ میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

استودیوی شارک‌موب در مورد بازی بتل‌رویال Vampire: The Masquerade اظهار داشت که این بازی در واقع تکامل نسل بعدی بازی‌های هیجان‌انگیز و اکشن چند نفره به شمار می‌آید که بازی‌بازان را به دنیای تاریک و خونین Vampire: The Masquerade خواهد برد و آن‌ها را با انواع فرقه‌های کلاسیک درون آن آشنا خواهد کرد. در دنیای این بازی انواع خون‌آشام‌ها یا دشمنان مختلف و منحصر به فرد آن‌ها در کوچه‌های تاریک و یا پشت‌بام خانه‌ها در حال مبارزه بوده و جنگ و خونریزی تمام دنیا را فرا گرفته است. شما می‌توانید در بازی Vampire: The Masquerade با توجه به تجهیزات و مبارزی که انتخاب می‌کنید، شیوه و استراتژی مبارزه‌ی خود را مشخص نمایید، در دنیای بازی به صورت تک نفره و یا گروهی به نبردهای سهمگین با دیگر موجودات خون‌خوار بپردازید و با سایر بازی‌بازان یا فرقه‌های مختلفی که به صورت هوش مصنوعی در دنیای بازی حضور دارند، مقابله نمایید. شما می‌توانید برای زنده ماندن و نجات خود از تمامی قدرت‌های ماوراء ‌الطبیعه‌ی خون‌آشامی، اسلحه‌های سرد و گرم و خون دشمنان استفاده کرده و خود را قدرتمندتر سازید.

استودیوی شارک‌موب علاوه بر توسعه‌ی این بازی بتل‌رویال، در حال کار برروی دو پروژه‌ی دیگر است که آن‌ها را در جدیدترین مصاحبه‌ی خود بسیار بلندپروازانه و AAA معرفی نموده و تایید کرده است که این دو بازی با موتور بازی‌سازی Unreal Engine توسعه خواهند یافت. لازم به ذکر است یکی از این عناوین توسط استودیوی سوئدی مالمو (Malmo) و دیگری توسط استودیوی تازه تاسیس شده در شهر لندن در حال ساخت هستند. استودیوی شارک‌موب در مورد این دو پروژه به صورت غیر مستقیم اظهار داشت که بدون شک در آن‌ها المان‌های زیادی از تجربیات اجتماعی پر زد و خورد، مکانیسم‌های مختلف آنلاین و اکشن‌های سریع به کار خواهد رفت.

در پایان شما می‌توانید به تماشای تریلر معرفی بازی بتل‌رویال Vampire: The Masquerade بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید