شایعه: تاریخ عرضه‌ی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga فاش شد

۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

به تازگی فهرستی در وبسایت فروشگاه GameStop منتشر شده است که احتمالا به تاریخ عرضه یا پنجره‌ی عرضه‌ی بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga دارد.

بازی‌های لگو همیشه میان عده‌ی زیادی محبوب بوده‌اند و برای همین است که افراد بسیاری دوست دارند تا LEGO Star Wars: The Skywalker Saga را تجربه کنند. در ابتدا قرار بود که این بازی در اکتبر ۲۰۲۰ عرضه شود که آن را به یک گزینه‌ی بسیار عالی برای خرید هدیه‌ی تعطیلات برای افراد کم سن و سال‌تر تبدیل می‌کرد، اما تاخیر بازی تا سال ۲۰۲۱ این برنامه‌ها را خراب کرد. اما اگر اخبار جدید حقیقت داشته باشند، هواداران نیاز نیست که چندان بیشتر برای تجربه‌ی این بازی منتظر بمانند.

بازی‌بازان به تازگی متوجه تغییراتی در فهرست بازی‌های آینده‌ی GameStop شده‌اند که تاریخ عرضه‌ی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga را ۳۱ می ۲۰۲۱ اعلام کرده است. این طور که به نظر می‌رسد، GameStop اطلاعاتی را در باره‌ی تاریخ عرضه‌ی این بازی دریافت کرده است که هنوز عمومی نشده‌اند. اگر تاریخ ۳۱ می حقیقت داشته باشد، پس یعنی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga با یک تاخیر تقریبا هفت ماهه مواجه شده است.

البته لازم است بدانید که اینطور فهرست‌ها بسیار غیر قابل اتکا هستند. بعضی وقت‌ها این فهرست‌ها درست می‌گویند، اما این اتفاق معمولا وقتی رخ می‌دهد که نزدیک به یک رویداد عمومی باشیم و تاریخ عرضه‌ی واقعی در آن رویداد رونمایی شود. در مورد LEGO Star Wars: The Skywalker Saga باید گفت که احتمالا این اطلاعات حقیقت ندارند. در حال حاضر اعلام شده است که LEGO Star Wars: The Skywalker Saga در بهار ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد، پس امکان عرضه‌ی بازی در ماه‌های اول بهار هم وجود دارد.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ششمین بازی از سری LEGO Star Wars و دنباله‌ی مستقیم LEGO Star Wars: The Force Awakens خواهد بود. این بازی به جا تمرکز برروی یک فیلم واحد، تمام ۹ فیلم حماسه‌ی اسکای‌واکر را هدف قرار داده است. این بازی قرار است که بیش از ۵۰۰ شخصیت دنیای Star Wars را در خود داشته باشد و تعداد زیادی از این شخصیت‌ها قابل بازی خواهند بود. پس تاخیر در توسعه‌ی بازی منطقی است.

اما در نهایت باید گفت که تاریخ عرضه‌ی دقیق LEGO Star Wars: The Skywalker Saga نامشخص باقی می‌ماند. شرکت برادران وارنر (Warner Bros)، ناشر بازی و ترولرز تیلز (Traveller’s Tales)، توسعه‌دهنده‌ی بازی، قطعا در صورت آمادگی تاریخ عرضه‌ی دقیق بازی را اعلام خواهند کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید