گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار به‌روزرسانی جدید بازی Cultist Simulator مشخص شد

۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

شرکت سازنده‌ی Cultist Simulator امروز در خبر خوبی اعلام کرد که جدیدترین به‌روزرسانی این بازی با نام the Exile تا چند روز دیگر به دست بازی‌بازان و دارندگان گوشی‌های هوشمند خواهد رسید. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این به‌روزرسانی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Cultist Simulator از سری عناوین کارت محور و داستانی است که سازندگان برای روایت یک داستان خوب تلاش زیادی داشته‌اند. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و پس از استقبال نسبتا خوب بازی‌بازان، شاهد عرضه‌ی آن برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS نیز بودیم. اتفاقات این بازی به سال ۱۹۲۵ میلادی و قاره‌ی اروپا مربوط می‌شود و شما باید کنترل زنی کنجکاو را به دست بگیرید. هدف شما این است که تمام رمز و رازها و معماهای پیرامون خود را حل کنید و برای این کار از کارت‌های متنوعی بهره ببرید. پشتیبانی تیم سازنده نیز تا این جا از بازی خوب بوده است و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌هایی برای آن در دسترس قرار می‌گیرد. به‌روزرسانی the Exile این بازی هم‌کنون برروی رایانه‌های شخصی قرار دارد و دارندگان گوشی‌های هوشمند نیز منتظر آن هستند.

طبق اخباری که امروز به دستمان رسید، آگاه شدیم که به‌روزرسانی فوق در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۹۹ (۳ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) با قیمت ۴٫۹۹ دلار برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS نیز منتشر خواهد شد. از محتویان مربوط به این بسته باید به چند آیتم، کارت و حالت تازه اشاره داشت که بدون شک به جذابیت‌های بازی خواهد افزود. قیمت نسخه‌ی اصلی نیز ۵٫۹۹ دلار است و بازی‌بازان می‌توانند آن را خریداری و تجربه کنند. امروز تریلری در مورد the Exile عرضه شد که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید