گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Takoway برای اندروید تخفیف خورد

۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

استودیوی سازنده‌ی Takoway امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که این بازی با تخفیف ویژه‌ای برروی فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) همراه شده و این بهترین فرصت برای بازی‌بازانی است که تا به حال آن را تجربه نکرده‌اند. همچنین تریلر تازه‌ای از این عنوان به دست بازی‌بازان رسیده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Takoway از سری عناوین جذاب به سبک‌های پازلی و فکری است که ابتدا سال گذشته برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفت و استقبال نسبت اخوبی هم از آن به عمل آمد. کسب نمره‌ی ۴٫۵ از ۵ توسط منتقدان را هم باید یکی از دلایل محبوبیت آن به حساب آورد. در این بازی باید با موجودی بامزه و دوست داشتنی همراه شده و به حل معماهای چالش‌برانگیز فراوانی بپردازید. وظیفه‌ی شما این است که مکعب‌های گوناگون را در جای درست قرار دهید تا مراحل را یکی پس از دیگری طی کنید. ۶ جهان متنوع نیز در بازی به چشم می‌خورد که در جریان بازی می‌توانید آنها را باز کنید. همچنین دوستان زیادی در طی آن پیدا می‌کنید که شما را برای قهرمانی‌های و چگونگی مبارزه با شیاطین راهنمایی می‌کنند. پس اگر نسبت به این آثار علاقه‌مندا هستید، Takoway را به هیچ عنوان از دست ندهید.

بازی Takoway پیش از این با قیمت ۲٫۹۹ دلار برروی سیستم عامل اندروید به فروش می‌رسید. حال سازندگان تصمیم گرفتند تا تخفیف خوبی را برای بازی در نظر بگیرند و از امروز بازی‌بازان قادر هستند تا تنها با پرداخت ۱ دلار، آن را خریداری و تجربه کنند. امروز ویدئویی هم از این عنوان عرضه شد تا بازی‌بازان تصمیم گیری بهتری در این خصوص داشته باشند و در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید