تریلر جدیدی از بسته الحاقی Steel Dawn بازی Fallout 76 منتشر شد

۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

به تازگی استودیوی بازی‌سازی بتسدا (Bethesda) تریلر جدیدی از بسته الحاقی Steel Dawn بازی آنلاین و نقش‌آفرینی Fallout 76 منتتشر کرده است که در آن به معرفی گروه بزرگ Brotherhood of Steel پرداخته و بازی‌بازان را بهتر با محتویات و رویدادهای جدید این بسته‌ی گسترش‌دهنده آشنا خواهد کرد.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط شرکت بتسدا، گروه Brotherhood of Steel در واقع یکی از قدیمی‌ترین و نمادین‌ترین فرقه‌های مجموعه‌ی Fallout به شمار می‌آیند و از این نظر می‌توان آن‌ها را از نظر اهمیت و نقش پررنگ در وقایع داستانی با گروه The Thieve’s Guild مجموعه‌ی The Elder Scrolls در یک سطح به شمار آورد. حال بازی‌بازان عنوان Fallout 76 می‌توانند در قالب داستان‌ها و ماموریت‌هایی جدید به تجربه‌ی بازی به عنوان فردی از گروه Brotherhood of Steel بپردازند که البته این تجربه تنها به صورت آنلاین و چند نفره صورت خواهد گرفت. در حال حاضر شرکت بتسدا در حال آماده‌سازی این بسته الحاقی جدید برای عنوان Fallout 76 قرار دارد. طبق تایید این استودیو، دریافت بسته الحاقی Steel Dawn برای تمامی بازی‌بازان رایگان خواهد بود.

شرکت بتسدا برای ایجاد هیجان و اشتیاق بیشتر برای دریافت بسته الحاقی Steel Dawn، به تازگی تریلری از گیم‌پلی این بسته‌ی گسترش‌دهنده منتشر کرده است که در آن علاوه بر آشنایی بیشتر با گروه Brotherhood of Steel، بازی‌بازان می‌توانند برای نخستین بار با گیم‌پلی آن آشنا شوند. مطابق این تریلر مشخص می‌شود که بازی‌بازان در ابتدا توسط یکی از اعضای گروه Brotherhood of Steel نجات پیدا می‌کنند و در نهایت عضوی از این گروه خواهند شد. این گروه در سرزمین‌های مخروبه و بیابانی به حیات خود ادامه می‌دهند و در این مناطق با چالش‌های جدید و منحصر به فردی مواجه خواهند شد. همچنین در نقاط مختلف اردوگاه‌ها و پایگاه اصلی گروه Brotherhood of Steel می‌توان عبارت‌هایی به مانند Discover the Power of Brotherhood یا Together We Will Reclaim the Wasteland را مشاهده کرد که در واقع مسیر و اهداف این گروه را برای بازی‌بازان مشخص می‌کنند.

البته به گفته‌ی شرکت بتسدا این تریلر تنها به نمایش بخشی از محتویات بسته الحاقی Steel Dawn و پتانسیل‌های مربوط به گروه Brotherhood of Steel می‌پردازد و حتی ممکن است در آینده ویدئوی دیگری در رابطه با این موارد منتشر شود که به بررسی و نمایش بخش‌های دیگری از بسته الحاقی Steel Dawn اختصاص داشته باشد. همانطور که طرفداران همیشگی مجموعه‌ی Fallout آگاهی دارند، متحد شدن با یک جناح یا گروه خاص یا ایستادن در مقابل آن‌ها به صورت اختیاری صورت می‌گیرد و بازی‌بازان همواره می‌توانند با استفاده از این حق انتخاب سرنوشت‌های متفاوتی را برای خود رقم زنند. در هر صورت ویدئوی جدیدی که مشاهده خواهید کرد، شرایطی را نشان می‌دهد که شما درخواست دوستی و عضویت در گروه Brotherhood of Steel را پذیرفته‌اید. در صورتی که شما در بازی Fallout 76 به درخواست دوستی گروه Brotherhood of Steel پاسخ منفی بدهید، اتفاقات و سرنوشت کاملا متفاوتی در انتظار شما خواهد بود.

در حالی که به نظر می‌رسد شرکت بتسدا در حال آماده‌ شدن برای انتشار بسته الحاقی Steel Dawn برای بازی Fallout 76 به سر می‌برد اما هنوز تاریخ دقیقی برای این اتفاق مشخص نشده و بازی‌بازان تنها می‌دانند این بسته الحاقی در هفته‌های پایانی سال جاری میلادی در ماه دسامبر در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. با این حال بازی‌بازان می‌توانند تا زمان عرضه‌ی این بسته‌ی گسترش‌دهنده در رویداد Hunt for the Treasure Hunter شرکت کرده و از محتویات آن لذت ببرند.

بازی آنلاین و نقش‌آفرینی Fallout 76 هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و دو کنسول اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در پایان شما می‌توانید به مشاهده‌ی تریلر جدید از گیم‌پلی بسته الحاقی Steel Dawn این بازی بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید