گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Small Living World برروی اندروید منتشر شد

۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰

استودیوی سازنده‌ی Small Living World همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز بازی Small Living World را برروی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل اندروید در دسترس قرار داد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی مربوط به این خبر باشید.

Small Living World از سری عناوین شبیه‌سازی و استراتژی محور است که در آن باید به ساخت و توسعه‌ی جهان‌های مختلف پرداخته و اوضاع آن را به مرور زمان سر و سامان دهید. به عنوان مثال، تمام حیوانات در این جهان باید از شما راضی باشند و بتوانند در زمان مناسب به شکار خود بپردازند. در این صورت، امتیازات شما افزایش یافته و می‌توانید آیتم‌های بیشتری را خریداری و استفاده نمایید. بازی در مجموع از ۶ حالت و دنیای متنوع برخوردار است و انتخاب هر یک از آن‌ها به سلیقه‌ی شما بستگی دارد. بنابراین اگر از دوست داران سبک‌های گفته شده هستید، Small Living World می‌تواند تا حد زیادی شما را سرگرم کند. گفتنی است که شرکت ۷۷۷ پیکسل (۷۷۷ Pixel) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

به نقل از سازندگان، بازی Small Living World هم‌اکنون برروی سیستم عامل اندروید در دسترس قرار دارد و بازی‌بازان با مراجعه به فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) می‌توانند آن را دریافت و تجربه کنند. این بازی رایگان است، اما برای دسترسی به تمام حالت‌ها و ویزگی‌ها باید نسخه‌ی کامل را خریداری کنید. همچنین زمزمه‌هایی مبنی بر عرضه‌ی این اثر برروی سیستم عامل IOS هم به گوش می‌رسد و باید دید که واکنش ۷۷۷ پیکسل در این خصوص چه خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید