بازی Phantom Breaker: Omnia معرفی شد

۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

استودیوی راکت پاندا گیمز (Rocket Panda Games) امروز در جدیدترین خبر خود به معرفی بازی Phantom Breaker: Omnia پرداخت. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از گیم‌پلی این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در پایان آن را با هم مشاهده خواهیم کرد.

Phantom Breaker: Omnia از سری عناوین به سبک مبارزه‌ای است و آن را باید نسخه‌ای بازسازی شده از بازی Phantom Breaker: Extra به حساب آورد که ابتدا در سال ۲۰۱۳ میلادی به دست بازی‌بازان رسید. حال سازندگان پس از گذشت چند سال تصمیم گرفتند تا این نسخه را با کاراکترها و سلاح‌های بسیار بیشتر در دسترس قرار دهند و باید دید که واکنش بازی‌بازان در این زمینه چه خواهد بود. مانند دیگر عناوین به این سبک، در این بازی هم باید شخصیت دلخواهتان را برگزیده و از فنون و امکانات مختلفی در جهت پیروزی بهره ببرید. بازی از حالت‌های متنوعی نیز برخوردار است که انتخابشان به سلیقه‌ی شما بستگی خواهد داشت. از ویژگی‌های برجسته‌ی Phantom Breaker: Omnia باید به ۲۰ کاراکتر، صداگذاری خوب و موسیقی‌های شنیدنی و هیجان انگیز اشاره داشت. هر یک از شخصیت‌ها علاوه‌بر مهارت‌ها، داستان خاص خود را هم دارند. قابل ذکر است که دو شرکت گیم‌لوپ (GameLoop) و راکت پاندا گیمز به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده دارند. یکی از اعضای تیم سازنده در خصوص این نسخه گفته است:

همان‌طور که در جریان هستید، تا به حال نسخه‌های مختلفی از سری Phantom Breaker توسعه یافته است و حال Phantom Breaker: Omnia می‌تواند ترکیبی از عناوین قبلی ما باشد. امیدوار هستیم که روند ساخت و عرضه‌ی این بازی به خوبی هر چه تمام‌تر پیش برود تا بازی‌بازان نیز از این موضوع رضایت کامل داشته باشند.

Phantom Breaker: Omnia قرار است در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. ضمنا نسخه‌ی فیزیکی این عنوان در آینده به دست دارندگان پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ می‌رسد و وظیفه‌ی عرضه‌ی آن را هم شرکت نام آشنای لیمیتد ران گیمز (Limited Run Games) بر عهده خواهد داشت. در پایان توجه شما را به تماشا و دریافت تریلر مربوط به گیم‌پلی Phantom Breaker: Omnia جلب می‌کنیم.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید