بازی The Collage Atlas این هفته برروی iOS منتشر می‌شود

۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

سازنده‌ی The Collage Atlas امروز در جدیدترین خبر خود از تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی برروی گوشی‌های هوشمند رونمایی کرد که می‌تواند خبر خوبی برای بازی‌بازان باشد. همچنین تریلری از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه آن را با هم تماشا خواهیم کرد.

The Collage Atlas را باید عنوانی پازلی و ماجراجویی به صورت اول شخص به حساب آورد که تصاویر هنری فوق‌العاده‌ای را به بازی‌بازان ارائه می‌کند. شما باید در محیط این بازی به گشت‌وگذار پرداخته و ار رمز و رازهای مسائلی در زمینه‌ی انسانیت، امید و آرزو با خبر شوید. بازی از موسیقی‌های شنیدنی و جذابی هم برخوردار است و این قضیه آرامش خوبی را به بازی‌باز منتقل می‌کند. The Collage Atlas ابتدا چند ماه قبل معرفی شد، اما اطلاعات کم آن نتوانست قانع کننده باشد و حال جزئیات بیشتری از آن به دست افراد علاقه‌مند رسیده است. جالب است بدانید که این اثر تنها توسط یک نفر یعنی جان ویلیام اویلین (John William Evelyn) توسعه یافته است.

بازی The Collage Atlas قرار است تا چند روز دیگر برروی سیستم عامل iOS و به طور مشخص سرویس Apple Arcade در دسترس قرار گیرد و بازی‌بازان قادر هستند تا با پرداخت مبلغ ۴٫۹۹ دلار، نسبت به دریافت و تجربه‌ی آن اقدام نمایند. هنوز در خصوص انتشار این بازی برروی اندروید خبری منتشر نشده است و باید دید که آیا این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر. در پایان می‌توانید ویدئویی از The Collage Atlas را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید