گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی بازی Macrotis: A Mother’s Journey مشخص شد

۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

استودیوی سازنده‌ی Macrotis: A Mother’s Journey پس از عرضه‌ی این بازی برروی رایانه‌های شخصی، امروز اعلام کرد که دارندگان کنسول‌ها نیز در اینده‌ای نزدیک قادر به تجربه‌ی آن خواهند بود. همچنین در ادامه قادر به تماشای جدیدترین تریلر مربوط به این بازی خواهید بود.

Macrotis: A Mother’s Journey عنوانی در سبک‌های ماجراجویی و پلتفرمر به صورت دوبعدی است که در آن باید کنترل شخصیتی بامزه را به دست گرفته و سفری پرماجرا را آغاز کنید. این کاراکتر روزی از خواب بیدار می‌شود و درمی‌یابد که فرزندانش را گم کرده است. به همین دلیل، وی تلاش می‌کند تا آن‌ها را یافته و انتقام سختی از دشمنان بگیرد. در جریان بازی هم پازل‌های چالش برانگیزی سر راهتان قرار می‌گیرد که نباید آن‌ها را به راحتی از دست داد. از دیگر ویژگی‌های این عنوان باید به رمز و رازها گوناگون، محیط رنگارنگ و علوم فراوان برای یادگیری اشاره داشت. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۹ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و به نظر می‌رسد که سازندگان برنامه‌های بیشتری برای افزایش هواداران دارند. اگر شما هم از علاقه‌مندان به سبک‌های گفته شده هستید، Macrotis: A Mother’s Journey می‌تواند چند ساعت شما را سرگرم کند. قابل ذکر است که شرکت ایستاسیاسافت (Eastasiasoft) وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است.

بازی Macrotis: A Mother’s Journey قرار است در تاریخ ۱ آبان ۱۳۹۹ (۲۲ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گیرد. ضمنا نسخه‌ی نینتندو سوییچ این عنوان هم در دست توسعه قرار دارد و در تاریخی نامشخص برروی این کنسول عرضه خواهد شد. در پایان می‌توانید تریلر تازه‌ای از Macrotis: A Mother’s Journey را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید