عنوان Fallout 4 برروی کنسول اکس‌باکس سری اس با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد

۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

در بررسی‌های دو کنسول نسل نهمی شرکت مایکروسافت یعنی اکس‌باکس سری اکس و سری اس، قابلیت پشتیبانی از نسل قبل این دو کنسول را افراد زیادی ستوده‌اند. علاوه بر این که بیش از هزار بازی از چهار نسل مختلف کنسول‌های اکس‌باکس برروی کنسول‌های نسل نهمی قابل اجرا شدن هستند، این دو کنسول قدرتمند قادر هستند با استفاده از ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری قدرتمند خود بازی‌های قدیمی را با نرخ فریم بالاتر یا حالت HDR اجرا کنند و این اتفاقی است که بازی‌بازان در زمان عرضه‌ی نسخه‌های کنسولی این عناوین از تجربه‌ی آن محروم بودند و حالا قرار است این ارتقای کیفیت اجرای بازی‌ها، حس و حال جدیدی را با خود به همراه داشته باشد.

به تازگی شرکت مایکروسافت یک ویدئوی کوتاه از بازی نقش‌آفرینی و جهان باز شرکت بتسدا (Bethesda) یعنی Fallout 4 منتشر کرد که در برروی جلوه‌های ویژه‌ی آتش در دنیای بازی تمرکز دارد. علاوه بر این، در این ویدئوی کوتاه به قابلیت Boost Mode کنسول اکس‌باکس سری اس اشاره شد که نرخ فریم بازی را از حالت استاندارد ۳۰ به ۶۰ فریم بر ثانیه افزایش می‌دهد.

اخیرا طبق اخبار منتشر شده مشخص گردید که کنسول اکس‌باکس سری اس از ارتقای بازی‌ها که برروی کنسول اکس‌باکس وان اکس صورت می‌گرفت پشتیبانی نخواهد کرد اما در عوض می‌تواند کیفیت اجرایی این عناوین را با سخت‌افزارهای ویژه‌ی خود ارتقا دهد. شما در پایان می‌توانید ویدئوی مقایسه‌ای مورد نظر را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید