بازی Ancient Battle برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

به نظر می‌رسد که یک بازی استراتژی محور دیگر تحت عنوان Ancient Battle برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان می‌توانند از امروز آن را تجربه کنند. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

Ancient Battle را باید عنوانی استراتژی محور و آنلاین دانست که تیم سازنده برای ساخت آن از عناوین هم سبک و پرطرفدار فراوانی الهام گرفته است. در این بازی باید گروهی از سربازان را آماده‌ی نبردهای نفس‌گیری کنید و منابع سایر کاربران را در اختیار خودتان قرار دهید. بازی از حالت‌های متنوعی برخوردار است و این قضیه احتمالا استقبال بازی‌بازان را در پی خواهد داشت. همچنین آیتم‌های گوناگون و مفید آن را هم نباید نادیده گرفت. قابل ذکر است که دو استودیوی مندریل وی‌آر (Mandrill VR) و لاین (Lion) در امر توسعه و نشر این اثر نقش داشته‌اند.

امروز مطلع شدیم که بازی Ancient Battle برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفته است و بازی‌بازان بدون هیچ دردسری می‌توانند آن را از طریق گوگل پلی استور (Google Play Store) و یا اپ استور (App Store) دریافت نمایند. این عنوان علی‌رغم رایگان بودن، پرداخت درون برنامه‌ای دارد. در صورت انتشار اخبار بیشتر در خصوص بازی ذکر شده، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید