بازی Horned Knight زمستان امسال در دسترس قرار خواهد گرفت

۱۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

استودیوی تواوسام (۲Awesome) امروز در تازه‌ترین خبر خود اعلام کرد که بازی Horned Knight قرار است در آینده‌ای نزدیک برروی پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار گیرد. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این بازی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

عناوین دوبعدی همیشه نزد بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار هستند؛ چرا که یاد و خاطره‌ی سال‌های گذشته را برایشان زنده می‌کند. Horned Knight نیز با سبک‎های اکشن و پلتفرمر می‌تواند یکی از همین بازی‌ها باشد که در آن باید کنترل شوالیه‌ای قدرتمند را به دست گرفته و با سیل عظیمی از دشمنان مبارزه کنید. ۴ جهان و ۳۰ ماموریت متنوع در این بازی قابل تجربه هستند و نباید این قضیه را به راحتی نادیده گرفت. همچنین تنوع خوبی در دشمنان و هیولاهای این عنوان به چشم می‌خورد. دو سطح دشواری، کنترل آسان و گرافیک ساده را باید از دیگر ویژگی‌های جالب آن به شمار آورد. به نقل از سازنده، دقت بالا در این بازی بسیار لازم است و در صورت انجام یک اشتباه کوچک، شکست خواهید خورد. گفتنی است که مانزونیس هرناندز (Monzonis Hernandez) توسعه‌ی این اثر را به عهده دارد.

به گفته‌ی ناشر Horned Knight، آگاه شدیم که این بازی در تاریخی نامشخص از زمستان سال جاری برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین دموی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این اثر هم‌اکنون قابل بازی است و بازی‌بازان قادر هستند تا بخش‌های اندکی از عنوان اصلی را تجربه کنند. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت جدیدترین ویدئوی مربوط به Horned Knight اقدام نمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید