شخصیت‌های مجموعه‌ی The Walking Dead به بازی Brawlhalla افزوده خواهند شد

۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹

در جدیدترین تعامل بین شرکت‌های یوبی‌سافت (Ubisoft)، بلوماموت‌گیمز (Blue Mammoth Games) و ای‌ام‌سی (AMC)، قرارداد جدیدی وضع شد تا بازی Brawlhalla از حضور شخصیت‌های مجموعه‌ی محبوب The Walking Dead در خود بهره ببرد.

بازی مبارزه‌ای آنلاین Brawlhalla، ساخته‌ی استودیوی بلوماموت‌گیمز که اولین بار در سال ۲۰۱۴ به‌صورت رایگان در دسترس بازی‌بازان قرار گرفت، در طول این مدت از هرنظر رشد چشمگیری را تجربه نمود تا هم‌اکنون از طریق هشت پلتفرم مختلف میزبان اوقات فراغت بازی‌بازان باشد. همچنین، به‌دنبال کراس‌اور‌هایی که اخیراً نیز در این بازی دیده بودیم، نوبت به مجموعه‌ی The Walking Dead رسیده است تا شخصیت‌های خودش را راهی این بازی کند.

البته به‌استثنای شخصیت‌هایی نظیر Rayman که هم‌اکنون به عنوان یک شخصیت کامل در این بازی حضور دارد، باقی کراس‌اورهای این بازی تنها به مبادله‌ی پوسته‌های شخصیت‌های مختلف مرتبط بودند و مجموعه‌ی The Walking Dead نیز قرار است تا همین مسیر را طی کند. به‌هرترتیب، بازی‌بازان قادر خواهند بود تا از تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۹ (۱۴ اکتبر ۲۰۲۰) سه پوسته‌ی جدید از شخصیت‌های Rick Grimes برای Barraza و Daryl Dixon برای Ember و Michonne برای Koji که بازیگرانی نظیر Andrew Lincoln، Norman Reedus و Danai Gurira ایفای نقششان را برعهده داشتند را به‌ مجموعه‌ی پوسته‌های خود در بازی بیفزایند.

به گفته‌ی شرکت یوبی‌سافت، این پوسته‌ها به همراه یک نقشه‌ی جدید از زندان معروف سریال The Walking Dead در فصل‌های سه و چهار و یک حالت Survival جدید به بازی افزوده خواهند شد. درگذشته نیز شاهد کراس‌اورهای متعددی بین این بازی و مجموعه‌ها، ورزش‌ها و فیلم‌های سینمایی نظیر Adventure Time ،WWE، Hellboy، Steven Universe و Ben 10 بوده‌ایم که شخصیت‌هایی نظیر John Cena و The Rock را دردسترس بازی‌بازان Brawlhalla قرار داده بودند.

بازی Brawlhalla، هم‌اکنون به‌صورت رایگان دردسترس بازی‌بازان کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید