مجموعه بازی‌های Wolfenstein، Dishonored و Prey برای اکس‌باکس سری اکس و اس رده‌بندی سنی شدند

۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

اخبار پیرامون کنسول‌های نسل بعدی مایکروسافت، نشان‌دهنده‌ی فهرست شدن مجموعه عناوین استودیوهای آرکین (Arkane) و ماشین‌گیمز (MachineGames) برای اکس‌باکس سری اکس|اس، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ هستند.

همانطور که پیش‌بینی می‌شد، با ورود صنعت بازی‌های ویدیوی به نسل نهم، بیش از پیش شاهد عناوین ریمستر و یا حتی ریمیک شده از بازی‌ها خواهیم بود و در آخرین اقدام، به‌نظر می‌رسد که مایکروسافت پس از تصاحب شرکت زنی‌مکس (ZeniMax) نگاه ویژه‌ای به مجموعه‌های نام‌آشنای این شرکت خواهد داشت و براین اساس، شاهد بازی‌های Wolfenstein، Dishonored و Prey به‌صورت کالکشن برروی کنسول‌های نسل‌نهمی اکس‌باکس نیز خواهیم بود.

با استناد به سازمان رده‌بندی سنی ESRB، مجموعه بازی‌های فرنچایزهای نامبرده به‌زودی راهی کنسول‌های نسل نهمی اکس‌باکس، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ خواهند شد. همچنین، در این سازمان نام عناوین فوق به‌ترتیب Wolfenstein Alt History Collection و Dishonored and Prey The Arcane Collection ثبت شده‌اند و این موضوع بدین‌معنا است که بازی‌بازان اکس‌باکس سری اکس و اس با خرید دو مجموعه‌ی فوق می‌توانند تا به تمامی عناوین این فرنچایزها دسترسی داشته باشند.

البته لازم به ذکر است که پیش‌تر از وجود مجموعه‌ای با نام Wolfenstein Alt History آگاه بودیم که شامل بازی‌های The New Order، The Old Blood، Wolfenstein 2 : The New Colossus و Youngblood است. همچنین، این مجموعه قرار است تا با قیمت ۷۹٫۹۹ دلار در دسترس کنسول‌های نسل فعلی قرار بگیرد. اما از طرفی دیگر، مجموعه‌ای از بازی‌های استودیوی آرکین که شامل Dishonored: Definitive Edition، Prey Dishonored 2 و Dishonored: Death of the Outsider است نیز با قیمتی معادل ۵۹٫۹۹ دلار به فروش خواهند رسید.

اما نکته‌ی قابل توجه، به‌چشم نخوردن نام پلتفرم پلی‌استیشن ۵ به عنوان یکی از مقاصد این مجموعه‌ها است و با توجه به نام درج شده به عنوان صاحب امتیاز این عناوین در این وبسایت یعنی Microsoft’s Bethesda، عرضه‌نشدن این مجموعه‌ها برای پلی‌استیشن ۵ دور از ذهن نخواهد بود. هرچند که تاکنون اطلاعاتی از جزییات محتوای این مجموعه برای کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و اس منتشر نشده است، اما به‌نظر می‌رسد که بتسدا تغییراتی نظیر افزایش نرخ فریم و بهبود جلوه‌های بصری را در آن‌ها اعمال کرده باشد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید