بازی Masketeers: Idle Has Fallen برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

سازندگان Masketeers: Idle Has Fallen بالاخره امروز این بازی را برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار دادند و بازی‌بازان می‌توانند آن را دریافت و تجربه کنند. همچنین تریلری از این عنوان عرضه شده است که برای تماشای آن، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

Masketeers: Idle Has Fallen از سری عناوین به سبک‌های استراتژی محور و نقش‌آفرینی است، اما شاید تا به حال نظیر آن را تجربه نکرده باشید. تیم سازنده در زمان توسعه‌ی بازی همواره سعی در پیاده‌سازی ایده‌های خلاقانه‌ی خود داشته و باید دید که آیا در این کار موفق بوده است یا خیر. پیش خرید این بازی از چند ماه قبل آغاز شد و جالب است بدانید که بیش از یک میلیون بازی‌باز برای امتحان آن علاقه نشان دادند. در جریان این عنوان می‌توانید پازل‌های مختلفی را حل کنید و علاوه‌بر آن‌ها، نبردهای دشواری را با دشمنانتان داشته باشید. پس از کسب سکه‌ها و دیگر امتیازات لازم، قادر به شخصی‌سازی کاراکترها و خرید آیتم‌هایی همچون ماسک برایشان خواهید بود. البته در خصوص استفاده از منابع و تجهیزات خود باید دقت کافی داشته باشید تا در زمان نامناسب تمام نشوند. خوب است بدانید که شرکت اپکسپلور (Appxplore) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته است.

همان‌طور که گفته شد، بازی Masketeers: Idle Has Fallen از امروز برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفته است. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند. در پایان می‌توانید ویدئوی گفته شده از این بازی را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید