گیفت کارت
گیفت کارت

ویدئوی جدیدی از ماد Skyblivion منتشر شد

۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

به‌تازگی ویدئوی جدیدی از ماد Skyblivion منتشر شده است که پیشرفت‌های صورت گرفته در این ماد را نمایش می‌دهد. این ماد یک ماد بلندپروازانه‌ای برای بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion است که برای مدت مدت زمان طولانی در دست توسعه بوده و با استفاده از موتور بازی Skyrim طراحی شده است.

ویدئوی جدید ماد Skyblivion توسط یوتیوبری به نام Heavy Burns به اشتراک گذاشته شده است. طبق گفته‌ی این کاربر، این ماد از لحاظ بصری حتی از بازی Skyrim Special Edition به نظر می رسد.

کاربر Heavy Burns که خود نیز برروی این پروژه کار می‌کند، توضیحاتی را در مورد این ماد ارائه داده است.

در طول چند سال گذشته، پروژه‌ی ریمستر کردن بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion با استفاده از موتور گرافیکی عنوان Skyrim، به یکی از مورد انتظارترین پروژه‌ها تبدیل شده است. این پروژه با عنوان ماد Skyblivion شناخته می‌شود. من مفتخر هستم که در کنار تیم توسعه‌دهنده برروی این پروژه کار می‌کنم تا اولین ویدئوهای مربوط به آن را تهیه کنم .در حین انجام این کار فرصتی پیدا کردم تا گیم‌پلی Skyblivion را که از قسمت نهایی باقی مانده بود، آماده نمایم. اگرچه هنوز تاریخ انتشار Skyblivion تأیید نشده و هنوز برای مدتی کوتاه به پایان نرسیده است، اما پیشرفت برجسته‌ای در بازی وجود دارد و ویدئوی منتشر شده نشان می‌دهد که بخش‌های مختلف این پروژه تا کنون چقدر پیشرفت کرده‌اند.

ماد Skyblivion همچنان در دست توسعه قرار دارد و هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای آن مشخص نشده است. این ماد شامل تمام محتویات اصلی بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion  خواهد بود. در ادامه می‌توانید ویدئوی جدید منتشر شده از این ماد را مشاهده و یا دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید