تاریخ انتشار بازی Derby Stallion مشخص شد

۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

شرکت لند هو (Land Ho) که در گذشته به معرفی بازی Derby Stallion برای کنسول نینتندو سوییچ پرداخته بود، امروز از تاریخ دقیق عرضه‌ی آن رونمایی کرد. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

Derby Stallion از سری عناوین ورزشی و ماجراجویی است که با سبک و گیم‌پلی خاص خود، می‌تواند بازی‌بازان زیادی را به خود جذب کند. در این بازی باید کنترل یک مربی اسب‌دوانی را به دست گرفته و به پرورش این حیوانات دوست داشتنی بپردازید و آن‌ها را به خوبی برای مسابقات تمرین دهید. حالت‌های مختلفی برای برگزاری این مسابقات وجود دارد و می‌توانید نژادهای گوناگونی را برگزینید. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به آثار این سبک هستید، Derby Stallion می‌توانید لحظات لذت‌بخشی را برایتان به ارمغان آورد. لازم به ذکر است که دو استودیوی لند هو و گیم ادیکت (Game Addict) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته‌اند. این عنوان ماه گذشته معرفی شد که برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر به همراه یک تریلر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

طبق اطلاعات تیم سازنده، امروز آگاه شدیم که Derby Stallion قرار است در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۹ (۳ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. در ضمن اطلاعات، تصاویر و ویدئوهای بیشتری تا تاریخ ذکر شده به دست بازی‌بازان می‌رسد که در صورت وقوع این اتفاق، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید