تریلر جدیدی از بازی Remothered: Broken Porcelain منتشر شد

۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

شرکت استورمایند گیمز (Stormind Games) امروز دست به انتشار تریلر دیگری از بازی Remothered: Broken Porcelain زد تا بازی‌بازان را با حال و هوای آن بیشتر آشنا کرده باشد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی به همراه تریلر گفته شده باشید.

Remothered: Broken Porcelain از سری عناوین اکشن و ترسناک است که در آن باید در مسافر خانه‌ای به نام The Ashmann قرار گرفته و با مخفی‌کاری به خواسته‌هایتان دست یابید. گیم‌پلی بازی هیجان بسیار خوبی دارد و تیم سازنده نیز زمان زیادی را صرف ارائه‌ی یک داستان فوق‌العاده کرده است. در طی بازی نیز معماهای متنوعی سر راهتان سبز می‌شود که حل کردن آن‌ها الزامی خواهد بود. Remothered: Broken Porcelain ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ (۲۰ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس قرار گیرد، اما ظاهرا یک هفته زودتر به دست بازی‌بازان خواهد رسید. جزئیات بیشتر در این زمینه را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. گفتنی است که دو استودیوی مادوس گیمز (Modus Games) و استورمایند گیزم به ترتب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده دارند.

بازی Remothered: Broken Porcelain قرار است در تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ (۱۳ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شود. همان‌طور که گفته شد، امروز ویدئویی از این بازی به نام Story So Far منتشر شده است که آن را باید مختصری از آن چه تاکنون توسط سازندگان در دسترس قرار گرفته است، به حساب آورد. بنابراین تماشای این ویدئو برای افرادی که قصد تجربه‌ی Remothered: Broken Porcelain را دارند، مهم خواهد بود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید