گیفت کارت
گیفت کارت

یک کاربر بازی Spelunky 2 را در کم‌تر از ۳ دقیقه به پایان رساند

۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

در حال حاضر، رکورد سریع‌ترین زمان به پایان رساندن بازی Spelunky 2 در اختیار یک کاربر یوتیوب به نام d_tea قرار دارد که موفق شده است بازی را در کم‌تر از ۳ دقیقه به پایان برساند.

اگر بازی Spelunky 2 را تجربه کرده باشید به خوبی از میزان سختی و دشواری این بازی آگاه هستید. در این بازی، مراحل، محل دشمنان، تله‌ها و همه‌چیز به صورت کامل تصادفی ایجاد می‌شوند تا راه رسیدن شما به مقصد را بیش از پیش دشوار کنند. با این حال، به نظر می‌رسد هیچ یک از این مشکلات و پیچیدگی‌ها مانعی برای رسیدن این کاربر به هدف خود محسوب نمی‌شوند.

اگر تریلر این اسپیدرانر را نگاه کنید، متوجه خواهید شد که او چقدر سریع مراحل را یکی پس از دیگری طی می‌کند. او آن‌قدر سریع در مراحل حرکت می‌کند که احساس می‌کنید از مکان تمامی دشمنان و چیدمان مراحلی که به صورت تصادفی ایجاد شده‌اند، کاملا مطلع و آگاه است.

با توجه به این که هدف یک اسپیدرانر تمام کردن بازی در کوتاه‌ترین زمان ممکن است، این شخص زمان خود را صرف کشتن دشمنان و یا جمع کردن امتیاز نکرده و تنها به گرفتن دو آیتم بسیار باارزش از فروشگاه درون بازی بسنده می‌کند. بازی در نهایت با رویارویی d_tea با باس نهایی یعنی Tiamat به پایان می‌رسد. این باس عظیم‌الجثه در طول مبارزه دشمنان مختلف از دیگر مراحل بازی را احضار و آن‌ها را یکی پس از دیگری در مقابل شما قرار می‌دهد. برای بازی‌بازان عادی این مبارزه می‌تواند بسیار دشوار و زمان‌بر باشد؛ با این حال، این اسپیدرانر این باس را تنها در چند ثانیه شکست داده و با موفقیت بازی را به پایان می‌رساند.

بازی Spelunky 2 در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. این بازی که مدتی پیش در دسترس هواداران قرار گرفته بود، توانست نظر مثبت بسیاری از منتقدین را نیز به خود جلب کرده و نمره‌ی شگفت‌انگیز ۹۱ را از آن‌ها کسب کند. شما می‌توانید تریلر مربوط به سریع‌ترین اسپیدران بازی را نیز در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید