فوکوس هوم اینتراکتیو و استودیوی فلایینگ وایلد هاگ برای ساخت یک عنوان جاه‌طلبانه قرارداد همکاری امضا کردند

۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

شرکت فرانسوی فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) از همکاری با استودیوی فلایینگ وایلد هاگ (Flying Wild Hog)، سازنده‌ی سری بازی‌های Shadow Warrior، برای ساخت یک بازی جاه‌طلبانه خبر داد.

آقای جان برت (John Bert)، مدیر ارشد اجرایی شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو، در خصوص این قرارداد همکاری اظهار داشت:

ما در شرکت فوکوس هوم به دنبال ارائه‌ی بازی‌های هیجان‌انگیز و نوآورانه به بازار و مخاطبان هستیم. عنوان بعدی ما با همکاری استودیوی فلایینگ وایلد هاگ توسعه خواهد یافت و می‌دانیم که از نظر کیفیت و اصالت به اهدافی که برای همه پروژه‌هایمان داریم، خواهیم رسید. ما مشتاق هستیم که با این تیم حرفه‌ای کار می کنیم ، زیرا در ساخت بازی‌های جذاب و  اکشن مهارت بالایی دارند.

آقای مایکل ژوستاک (Michal Szustak)، مدیر استودیوی فلایینگ وایلد هاگ در این باره گفت:

شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو یک شریک تجاری مناسب برای استودیوی ما محسوب می‌شود. ما و فوکوس هوم عاشق خلق جهانی منحصر به فرد، مهیج و مملو از گیم‌پلی دیوانه‌وار هستیم. ما به شدت به کیفیت و خلاقیت اهمیت می‌دهیم. فوکوس هوم نه‌تنها با اعتماد کردن به دید ما، از ما حمایت می‌کند، بلکه کمک می‌کند تا این چشم‌انداز را به یک بازی شایسته و برجسته تبدیل کنیم. مطمئن هستیم که همکاری ما با آن‌ها به یک تجربه‌ی شگفت‌انگیز برای بازی‌بازان منجر خواهد شد. طرفداران قدیمی عناوین اکشن کاملاً غافلگیر خواهند شد.

هیچ گونه اطلاعات بیشتری در خصوص پروژه‌ی جدید این دو شرکت منتشر نشده است. اما به طور مشخص این بازی جدید یک عنوان اکشن خواهد بود. انتظار می‌رود در ماه‌های آینده جزئیات بیشتری در خصوص این پروژه منتشر گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید