بازی Traffix برروی اندروید تخفیف خورد

۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

استودیوی سازنده‌ی Traffix امروز در خبر بسیار خوبی اعلام کرد که این بازی در فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store) با تخفیف ویژه‌ای همراه شده و این فرصت مناسبی برای بازی‌بازانی است که تاکنون آن را تجربه نکرده‌اند. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

Traffix از سری عناوین فکری و پازلی است که گیم‌پلی بسیار زیبا و درگیر کننده‌ای دارد. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۹ برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفت و توانست عده‌ی زیادی از بازی‌بازان را به خود جذب کند. هم‌اکنون هم تعداد زیادی مشغول تجربه‌ی آن هستند. داستان بازی از این قرار است که شما باید کنترل ترافیک شهر را به عهده گرفته و از بروز هرگونه تصادف جلوگیری کنید. در آغاز مرحله تعداد وسایل نقلیه کم است اما به تدریج کار شما برای کنترل آن‌ها دشوار می‌شود. با طی کردن هر یک از ماموریت‌ها، امتیازاتی به شما داده می‌شود که به وسیله‌ی آن‌ها می‌توانید نقشه را تغییر داده و چالش‌های تازه‌تری را تجربه کنید. قابل ذکر است که شرکت اینفینیتی‌گیمز (infinitygames) وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی Traffix را به عهده داشته و به نظر عملکرد بسیار خوبی را در این زمینه از خود به جای گذاشته است.

بازی Traffix پیش از امروز با قیمت ۱٫۹۹ دلار در فروشگاه اندروید به فروش می‌رسید. حال امروز مطلع شدیم که این بازی با تخفیف ۵۰ درصدی همراه شده است و بازی‌بازان می‌توانند نسبت به دریافت آن اقدام نمایند. همچنین اینفینیتی‌گیمز امروز به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، دست به انتشار تریلر جدیدی از این عنوان زد. مسلما هدف این استودیو از انجام این کار، فروش بیشتر این اثر در آیند‌ه‌ای نه چندان دور است. در پایان می‌توانید تریلر گفته شده را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید