گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Grand Alliance برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

استودیوی سازنده‌ی Grand Alliance همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز این بازی را برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار داد. ضمنا جهت آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Grand Alliance از سری عناوین نقش‌آفرینی است که سازندگان برای ساخت آن از چند انیمه‌ی مختلف الهام گرفته‌اند. در این بازی باید کنترل فردی به نام شاهزاده آملیا (Amelia) را به دست گرفته و با افراد زیادی مواجه شوید تا بتوانید به موفقیت دست یابید. بازی از چهار حالت مختلف برخوردار است تا رضایت بازی‌بازان جلب شود. همچنین در ادامه می‌توانید قهرمانانی را آزاد کرده و از آن‌ها برای پیشروی بهتری و سریع‌تر بهره ببرید. قابل ذکر است که شرکت کرانچی‌رول (Crunchyroll) وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته است. در کارنامه‌ی این استودیو نام عناوین درخشانی نظیر Bungo Stray Dogs: Tales of the Lost و RWBY: Crystal Match به چشم می‌خورد.

طبق اعلام سازندگان، بازی Grand Alliance هم‌اکنون برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد و از امروز می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام نمایید. جالب است بدانید که بیش از ۹۰ هزار بازی‌باز این عنوان را پیش خرید کرده بودند. در پایان می‌توانید شاهد جدیدترین تریلر مربوط به Grand Alliance باشید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید