گیفت کارت
گیفت کارت

ماشین سواری بامزه | نقدها و نمرات نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Mini Motor Racing X

۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

اگر از دوست داران Mini Motor Racing X باشید، حتما در جریان هستید که این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۹ برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفت. سپس نوبت به انتشار این بازی برای رایانه‌های شخصی رسید و این اتفاق در ماه می امسال رخ داد. حال نسخه‌ی نینتندو سوییچ Mini Motor Racing X در دسترس قرار گرفته است و در همین راستا، در ادامه می‌توانید شاهد نقدها و نمرات آن باشید.

Mini Motor Racing X از سری عناوین مسابقه‌ای است که در آن باید وسیله نقلیه‌ی دلخواهتان را برگزیده و حالت‌های مختلفی را برای رقابتی هیجان انگیز آغاز کنید. یکی از بخش‌های این عنوان آنلاین است و در آن قادر هستید تا با دوستان و یا بازی‌بازان سایر نقاط جهان بازی کنید. همچنین می‌توانید آیتم‌ها و امتیازات مختلف را جمع‌آوری کرده و از سلاح‌های عجیبی برای پیشروی در زمین مسابقه بهره ببرید. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به آثار این سبک هستید، Mini Motor Racing X می‌تواند برای چند ساعت شما را سرگرم کند.

لازم به ذکر است که استودیوی د بینری میل (The Binary Mill) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته است. حال باید دید که واکنش بازی‌بازان در خصوص این اثر چه خواهد بود. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون نسخه‌ی نینتندو سوییچ Mini Motor Racing X در دسترس قرار داده‌اند که بد نیست در ادامه به مرور آن‌ها بپردازیم.

SCREEN RANT 8/10

Mini Motor Racing X گیم‌پلی رنگارنگ و بامزه‌ای را به بازی‌بازان ارائه می‌کند. سرعت در این بازی حرف اول را می‌زند و اگر از آن به خوبی استفاده کنید، بی شک برنده‌ی میدان خواهید بود. این عنوان را به تمام علاقه‌مندان به آثار مسابقه‌ای پیشنهاد می‌کنیم.

۴PLAYERS 7.5/10

همان‌طور از اسم بازی پیداست، با یک اثر کوچک، بامزه و جذاب سر و کار داریم. نحوه‌ی استفاده از سلاح‌ها در Mini Motor Racing X بسیار جالب است و بازی‌بازان را ذوق‌زده خواهد کرد.

GOD IS A GEEK 7/10

به جز چند مشکل در Mini Motor Racing X، در مجموع این بازی را باید اثری جالب و بامزه دانست که لبخند را به لب‌های بازی‌بازان خواهد آورد. در صورتی که از دوست داران آثار اتومبیل‌رانی و مسابقه‌ای هستید، از Mini Motor Racing X هم لذت خواهید برد.

nintendolife 6/10

ما از عناوین مسابقه‌ای جذاب استقبال می‌کنیم و Mini Motor Racing X تا حدودی انتظاراتمان را برآورده کرد. این بازی اتومبیل‌های فراوانی دارد و تنوع در سلاح‌ها و آیتم‌ها نیز نسبتا خوب است. واضح است که تیم سازنده از آثاری همچون Mario Kart 8 و Rocket League الهام گرفته‌اند. البته باید بدانید که این بازی به خوبی آثار ذکر شده نیست و هرگز نمی‌توان آن را یک شاهکار نامید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید