شرکت باندای نامکو استودیوی سازنده‌ی Unknown 9 را خریداری کرد

۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

شرکت باندای نامکو اینترتینمنت (Bandai Namco Entertainment) استودیوی مونترالی رفلکتور اینترتینمنت (Reflector Entertainment) را خریداری کرد. این استودیو در حال حاضر برروی بازی Unknown 9: Awakening کار می‌کند. این استراتژی آن‌ها به رویکرد تولید ۵۰ درصد محتوا خارج از ژاپن بر می‌گردد که قبلاََ نیز مورد بحث قرار گرفته بود.

آرناد مولر (Arnoud Muller)، مدیر ارشد بخش اجرایی باندای نامکوی اروپا، در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت:

طراحی و توسعه‌ی محتوایی که قصد داریم نشر دهیم مرکز استراتژی ما قرار دارد. چشم‌اندازی خلاق و ظرفیت‌های توسعه‌ی پروژه‌های مختلف در استودیوی رفلکتور اینترتینمنت توانایی باندای‌ نامکوی اروپا را گسترش می‌دهد و همچنین این اجازه را می‌دهد که در سال‌های آینده تجربیات بی‌نظیری به مخاطبین ارائه شود. ما با وجود چنین تیم توانمندی به آینده امیدوار هستیم و همچنین به آن‌ها بابت ورود به خانواده‌ی باندای نامکو تبریک می‌گوییم.

استودیوی رفلکتور اینترتیمنت در سال ۲۰۱۶ توسط الکساندر آمانسیو (Alexandere Amancio) و لون روژ (Lune Rouge) پایه‌گذاری شده است و هدف اصلی آن ساختن دنیا‌های مملوء از روایت‌های جذاب است تا مخاطبین بتوانند ازطریق رسانه‌های مختلف مانند بازی‌های ویدیویی، رمان‌ها، پادکست‌ها، فیلم‌ها و موارد بیشتر با این عناوین ارتباط بگیرند.

بازی در دست ساخت این استودیو یعنی Unknown 9 توسط ۱۲۰ نفر مراحل توسعه را طی می‌کند و این افراد قبلاََ در بهترین استودیوهای کانادا مشغول ساخت عناوین AAA بوده‌اند. همچنین یک رمان سه‌گانه توسط نویسنده‌ی مشهور، لیتون گرین (Layton Green) در دست انجام قرار دارد که مرتبط با بازی ویدیویی نوشته خواهد شد.

یکی از بنیان‌گذاران استودیو، آقای آمانسیو، در این مورد گفت:

گسترش دادن محتویات برای رسیدن به مخاطبین جهانی و امکانات سرگرمی بی‌نهایتی که از طریق هم‌افزایی با باندای نامکوی اروپا به وجود می‌آید یک چشم‌انداز بلند مدت به ارائه داده است.

دیگر پایه‌گذار استودیو، روژ، صحبت‌های آمانسیو را ادامه داد:

ما باور داریم ملحق شدن به باندای نامکو باعث می‌شود چشم‌انداز چند رسانه‌ای بودن رفلکتور اینترتینمنت به واقعیت بپیوندد تا در نهایت بتوانیم ماجراجویی‌های هیجان‌انگیزی را به مخاطبین خود ارائه دهیم در حالی که کار برروی سری Unknown 9 و دیگر پروژه‌ها را نیز در قالب رسانه‌های مختلف گسترش می‌دهیم. باندای نامکو یک تیم بسیار با مهارت و دانایی بالا از صنعت بازی‌‌های ویدیویی است که آینده‌ی روشنی برای رفلکتور اینترتینمنت به ارمغان خواهد آورد.

انتظار می‌رود انتقال رفلکتور اینترتینمت به زیرمجموعه‌ی باندای نامکو تا آخر چهارمین سه ماهه‌ی ۲۰۲۰ نهایی شود. زمانی که این اتفاق رخ دهد، الکساندر آمانسیو مدیر بخش خلاقیت رفلکتور خواهد شد و در کنار معاون مدیر باندای نامکوی اروپا یعنی هرو هوردت (Herve Hoerdt) فعالیت خواهد کرد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید