شایعه: یوبی‌سافت امروز از عنوان واقعیت مجازی Splinter Cell رونمایی خواهد کرد

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵

این‌طور که به نظر می‌رسد، یوبی‌سافت (Ubisoft) قصد دارد در طی مراسم Oculus Connect امروز از بازی جدیدی بر اساس مجموعه‌‌ی Splinter Cell رونمایی کند. پس از انتشار شایعات مختلف از ساخت بازی واقعیت مجازی Splinter Cell، ظاهراً امروز بالاخره شاهد این عنوان خواهیم بود.

طبق بیانیه‌ی رسمی فاش شده از وب‌سایت Vandal، یوبی‌سافت قصد دارد این دو بازی که توسط استودیوی رد استورم اینترتینمنت (Red Storm Entertainment) با همکاری یوبی‌سافت رفلکشنز (Ubisoft Reflections)، یوبی‌سافت داسلدورف (Ubisoft Düsseldorf) و یوبی‌سافت مومبای (Ubisoft Mumbai) ساخته شده‌اند را در رویداد امروز معرفی کند. طبق اطلاعات بدست آمده، این عنوان از پایه برای پلتفرم‌های آکیولس طراحی شده است و فعلاً خبری از انتشار آن‌ برای پلی‌استیشن ۴ نیست.

خانم الیزابت لوورسو (Elisabeth Loverso) از استودیوی رد استورم اینترتینمنت در این بیانیه‌ی فاش شده در مورد بازی‌ها صحبت توضیح داده و اعلام کرده است:

ما همیشه به دنبال روش‌های جدید استفاده از تکنولوژی برای خلق تجربه‌های گیمینگ به یاد ماندنی هستیم. سخت افزار نسل بعدی آکیولس به ما اجازه می‌دهد تا دنیا‌ی Splinter Cell را به شکل جدیدی به طرفداران ارائه دهیم. این بازی‌ به طور کامل از تکنولوژی آکیولس بهره خواهد برد تا بتواند تجربه‌‌های احساسی و غوطه‌ور کننده‌ای را ارائه دهند که بازی‌بازان به هیچ شکل دیگری قادر به تجربه‌ی آن‌ نخواهند بود.

همان‌طور که گفته شد، در حال حاضر این بازی‌ تنها برای پلتفرم‌های آکیولس در نظر گرفته شده‌اند، اما با این‌حال نمی‌توان احتمال عرضه‌ی آن‌ برای پلی‌استیشن وی‌آر را به طور کلی نادیده گرفت. برای مثال، عنوان Vader Immortal که یک بازی انحصاری آکیولس بود، پس از مدتی برای پلی‌استیشن وی‌آر نیز عرضه شد. این در حالی است که از طرف دیگر، هنوز خبری در مورد انتشار بازی‌های Medal of Honor و Stormland برای پلتفرم پلی‌استیشن منتشر نشده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید