بازی Shin Hokuto Musou Mobile معرفی شد

۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

استودیوی کوئی تکمو (Koei Tecmo) امروز در خبر بسیار خوبی به معرفی بازی Shin Hokuto Musou Mobile برای گوشی‌های هوشمند پرداخت. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات تکمیلی در این زمینه باشید.

Shin Hokuto Musou Mobile از سری عناوین به سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی است که در آن باید کنترل یکی از قهرمانان را به دست گرفته و با سیل عظیمی از دشمنان مبارزه کنید. هر یک از این کاراکترها مهارت‌های مخصوص به خود را دارند و انتخاب آن‌ها به سلیقه‌ی شما بستگی دارد. این بازی را باید نسخه‌ای تغییر یافته از عنوانی دانست که در سال ۲۰۱۳ برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس ۳۶۰ و Wii U در کشور ژاپن عرضه شده بود. حال سازندگان تصمیم گرفتند که این نسخه را توسعه دهند و باید دید که تا چه حد در این زمینه موفق خواهند بود. لازم به ذکر است که دو استودیوی میداس (Midas) و کوئی تکمو (Koei Tecmo) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این اثر را به عهده دارند.

بازی Shin Hokuto Musou Mobile قرار است امسال در تاریخی نامشخص و به صورت رایگان برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گیرد. هنوز جزئیات زیادی از این عنوان مشخص نیست، اما پیش‌بینی می‌شود که این اتفاق به همراه عرضه‌ی یک تریلر در روزهای آینده رخ دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید