داستان سرگرم کننده | نقدها و نمرات بازی The Outer Worlds: Peril on Gorgon

۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

جدیدترین بسته الحاقی بازی The Outer Worlds با نام Peril on Gorgon از امروز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت و تا این جا هم نظرات متفاوتی پیرامون آن منتشر شده است. در همین راستا، نقدها و نمرات این بسته نیز از سوی منتقدان عرضه شده است که در ادامه نگاهی به آن‌ها خواهیم داشت.

The Outer Worlds از سری عناوین جذاب به سبک نقش‌آفرینی است که در سال ۲۰۱۹ میلادی به دست بازی‌بازان رسید و مورد استقبال عده‌ی زیادی هم قرار گرفت. تیم سازنده نیز تاکنون پشتیبانی خوبی از بازی داشته و به انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوعی برای آن پرداخته است. تازه‌ترین بسته الحاقی هم  Peril on Gorgon نام دارد که یک چالش‌های مختلف و یک بخش داستانی جالب را به بازی‌بازان ارائه می‌کند. این بخش گیم‌پلی ۸ ساعته دارد و می‌تواند لحظات لذت‌بخشی را برای طرفداران رقم بزند. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با  Peril on Gorgon، ویدئویی از ۱۵ دقیقه‌ی ابتدایی آن را از طریق این نشانی تماشا کنید.

The Outer Worlds: Peril on Gorgon توسط دو استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) و پرایوت دیویژن (Private Division) توسعه و منتشر شده است. حال باید دید که نظر بازی‌بازان در خصوص این بسته الحاقی چه خواهد بود. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، برترین منتقدان حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون این بسته در دسترس قرار داده‌اند که در پایان آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

Game Revolution 9/10

شاید نبود محتویات زیاد در Peril on Gorgon کمی ناامید کننده به نظر برسد، اما این بسته به اندازه‌‌ی بازی اصلی جذابیت‌های خاص خود را دارد. بخش داستانی آن فوق‌العاده است و بازی‌بازان زیادی را سرگرم می‌کند. خوشحال هستیم که باز هم چند ساعتی را در حال و هوای این عنوان سپری کردیم. بنابراین این بسته را به شما هم پیشنهاد می‌کنیم.

PC Invasion 8/10

اصلی‌ترین بخش Peril on Gorgon را باید داستان جذاب و گیرای آن به حساب آورد که بازی‌بازان را حسابی درگیر خواهد کرد. حال تخیل و اکشن به اوج خود رسیده است و هواداران The Outer Worlds از آن لذت خواهند برد.

DESTRUCTOID 8/10

بدون شک انتشار بسته الحاقی Peril on Gorgon برای بازی اجباری بود و حال با یک داستان با معنی و منحصربه‌فرد سر و کار داریم. به هیچ وجه دریافت و تجربه‌ی این بسته را از دست ندهید.

AOTF 8/10

به وسیله‌ی Peril on Gorgon می‌توانید بخش داستانی تازه و جذابی را در همان جهان تجربه کنید. این می‌تواند بهترین خبر برای طرفداران The Outer Worlds باشد. البته این بسته با مشکلات اندکی نیز همراه است، اما این قضیه باعث نمی‌شود که آن را ستایش نکنیم.

GAMESKINNY 8/10

داستان Peril on Gorgon در برخی از قسمت‌ها بامزه می‌شود و همین موضوع به جذابیت‌های آن اضافه کرده است. به عقیده‌ی ما، این داستان ۸ ساعته از بخش اصلی نیز بهتر روایت شده است.

The Games Machine 7.5/10

Peril on Gorgon طراوت خاصی به بازی اصلی بخشیده است و از این لحاظ آن را ارزشمند می‌دانیم. اما در این بسته بیشتر به صحنه‌های اکشن پرداخته شده است و ای کاش تمرکز بیشتری روی قسمت‌های نقش‌آفرینی و روایی آن صورت می‌گرفت.

PRESS START 7.5/10

Peril on Gorgon بخش داستان به همراه گیم‌پلی جذابی را به بازی‌بازان ارائه می‌کند. چالش‌های خوبی را هم در این بسته شاهد هستیم که به سرگرم شدن هواداران کمک می‌کند. امیدوار هستیم که در آینده نیز شاهد عرضه‌ی بسته‌های الحاقی بیشتر از سوی تیم سازنده باشیم.

Easy Allies 7.5/10

Peril on Gorgon گیم‌پلی ۸ ساعته دارد، اما اگر بخواهید به تمام جزئیات آن بپردازید و رمز و رازهای آن را کشف کنید، تا ۱۵ ساعت هم سرگرم خواهید شد. با توجه به این موضوع، با قیمت نسبتا خوبی هم مواجه هستیم. در مجموع می‌توان گفت که این بسته محتویات خوب و قابل توجهی در خود دارد.

GAMING TREND 7.5/10

بخش داستانی Peril on Gorgon به حدی سرگرم کننده بود که شاید بعدا هم به تجربه‌ی آن بپردازیم و مجددا لذت ببریم. البته سازندگان می‌توانستند وقت بیشتری را صرف ساخت برخی از معماهای این بسته الحاقی کنند.

EVERYEYE.IT 7/10

Peril on Gorgon دقیقا همان بسته‌ای است که بسیاری از هواداران The Outer Worlds انتظارش را داشتند. پس توصیه می‌کنیم که دوباره قدم به دنیای این بازی بگذارید.

GameSpew 7/10

شاید Peril on Gorgon یک بسته الحاقی عالی نباشد، اما بخش‌های فراوانی برای تجربه در خود دارد. حال باید منتظر بود و دید که بسته الحاقی بعدی بازی The Outer Worlds چه محتویاتی در خود خواهد داشت.

IGN 7/10

از نظر کیفیت و گیم‌پلی شاهد تغییر خاصی در بازی The Outer Worlds پس از انتشار Peril on Gorgon نیستیم، اما می‌توان محتویات مهمی نظیر داستان و معماهای تازه را در آن یافت.

IGN ITALIA 6.8/10

Peril on Gorgon بسته الحاقی بدی نیست، اما قطعا می‌توانست بهتر از این باشد. حال باید صبر کرد و دید که واکنش سایر بازی‌بازان نسبت به آن چه خواهد بود. بدون شک بسته الحاقی بعدی استودیوی سازنده نیز زیر ذره بین قرار خواهد داشت.

jeuxvideo.com 6.5/10

جدا از بخش داستانی Peril on Gorgon که تا حدودی برای بازی‌بازان جذاب خواهد بود، تغییرات بزرگ دیگری را بازی شاهد نیستیم. در کل سازندگان می‌توانستند بسته الحاقی بهتری را توسعه دهند.

RPG SITE 6/10

بسته الحاقی Peril on Gorgon برای افرادی که دلشان برای The Outer Worlds تنگ شده است، می‌تواند انتخاب خوبی باشد. با نگاه دقیق‌تر به این بسته، متوجه وجود مشکلات و کامل نبودن آن شدیم.

SCREEN Rant 6/10

اگر از دوست داران بازی The Outer Worlds هستید، تا حدود زیادی از Peril on Gorgon نیز لذت خواهید برد. اما توصیه می‌کنیم که انتظار یک بسته الحاقی فوق العاده نظیر New Vegas برای Fallout را نداشته باشید؛ چرا که علی‌رغم وجود باگ‌های زیاد، تفاوت خاصی را در آن نمی‌بینیم.

همچنین دیگر منتقدان نظیر multiplayer.it و EUROGAMER.it به این بازی نمره‌ی ۷ داده‌اند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید