بازی Black Legend معرفی شد

۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

تیم سازنده‌ی Black Legend امروز در جدیدترین خبر خود به معرفی این بازی جالب پرداخت. همچنین به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این بازی در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Black Legend از سری عناوین جالب در سبک‌های استراتژی و نقش‌آفرینی است که داستان‌های مهیجی از قرن هفدهم را روایت می‌کند. نبردهای مختلفی در جریان این بازی رخ می‌دهند که باید از تمام آن‌ها سربلند بیرون آمده و به قهرمانی بزرگ تبدیل شوید. همچنین آیتم‌هایی نیز در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشید. بد نیست بدانید که استودیوی وارکیو (Warcave) توسعه‌ی این عنوان را به عهده دارد.

بازی Black Legend قرار است در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. هنوز جزئیات دیگری از این بازی مشخص نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی از سوی تیم سازنده باشیم. همان‌طور که گفته شد، نخستین تریلر مربوط به Black Legend عرضه شده است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید