تاریخ عرضه‌ی فصل جدید Dead by Daylight با نام Descend Beyond مشخص شد

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

قبلاََ اعلام کردیم که فصل بعدی بازی Dead by Daylight با نام Descend Beyond به زودی عرضه می‌شود اما تاریخ دقیق عرضه مشخص نبود اما حالا استودیوی سازنده در توییتر تاریخ انتشار را اعلام کرده است.

بازی چندنفره‌ی ترسناک Dead by Daylight چندین سالی است که مخاطبین زیادی دارد و توانسته عده‌ی زیادی از بازی‌بازان را سرگرم خود کند و البته مهم‌ترین دستاورد آن به‌روز نگه داشتن این اثر از سال ۲۰۱۶ تا به امروز است که به وسیله‌ی محتویات اضافه‌ی متعدد صورت گرفته است. یکی از تصمیم‌گیری‌های جالب و هیجان‌انگیز تیم بیهیویور اینتراکتیو (Behaviour Interactive) این بود که شخصیت‌ها و محیط الهام گرفته از Silent Hill را چندی پیش به این اثر آورد و حالا نوبت فصل جدید فرا رسیده و ما شاهد تاریخ عرضه‌ی دقیق آن هستیم.

بسیاری طرفداران در مورد محتوای فصل بعدی که با نام Descend Beyond شناخته می‌شود هیجان زده هستند. تیم سازنده در زمان معرفی این محتوا صحبتی از تاریخ عرضه به میان نیاورد اما حالا در توییتر اعلام کرده است که بازی‌بازان می‌توانند فصل جدید را از تاریخ ۱۸ شهریور (۸ سپتامبر) تجربه کنند.

همچنین یک تریلر کوتاه از شخصیت The Blight در توییتر به اشتراک گذاشته شد. پست جدید تیم سازنده‌ی این اثر به ما می‌گوید هفته‌ی آینده می‌توانید فصل جدید را تجربه کنید و البته یک باگ اساسی که با نام Hill Bug شناخته می‌شود در به‌‌روزرسانی فصل جدید برطرف خواهد شد.

فصل جدید یک دو شخصیت جدید به اثر اضافه می‌کند که یکی قاتلی جدید و دیگری بازمانده‌ای با ویژگی‌های تازه است. قاتل جدیدی که با نام The Blight شناخته می‌شود، یک شیمیدان دیوانه است که با استفاده از یک دانش ممنوعه به قدرت‌های ترسناکی دست پیدا کرده است. از طرفی بازمانده‌ای جدید با نام فلیکس ریکتر به بازی اضافه خواهد شد که مهارت اصلی‌اش معماری بوده و از نظر داستانی هدف او پیدا کردن پدر گم شده‌اش است.

 The Blight دارای سه قدرت جدید است که با نام‌های Dragon’s Grip ،Undying و Blood Favor شناخته می‌شوند. قدرت Dragon’s Grip ژنراتورها را درگیر خود  می‌کند که و به دنبال آن بازمانده‌هایی که با ژنراتور کار کرده باشند در گستره‌ای محدود در دید قاتل قرار می‌گیرد. قابلیت Undying بازماندگان اطراف توتم (Totem) را به قاتل نشان می‌دهد. همچنین Blood Favor تمامی تخته‌ها و را بعد از ضربه زدن به بازمانده‌ی مورد نظر از دسترس خارج می‌کند.

از سمت مقابل شخصیت فلیکس ریکتر قابلیت‌های خاص خود را به همراه دارد. او می‌تواند با بهره از مهارت Visionary ژنراتورها را از فاصله‌ای قابل توجه تشخیص دهد. مهارت Desperate Measures فرایند بهبود و پایین آوردن دوستان از قلاب‌های شکنجه را برای بازماندگان آسیب دیده سرعت می‌بخشد. آخرین مهارت اساسی ریکتر Build to Last نام دارد که به بازی‌باز اجازه می‌دهد آیتمی را از اول شارژ کند و استفاده‌ی مجدد داشته باشد.

بازی Dead by Daylight در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. نسخه‌ی نسل بعدی پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و گوگل استیدیا در دست ساخت قرار دارد و در تعطیلات امسال با بهبودهای فراوان از جمله رزولوشن ۴K منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید