گیرباکس سافتور یک رویداد دیجیتالی را در PAX Online 2020 برگزار خواهد کرد

۱۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

شرکت گیرباکس سافتور (Gearbox Software) با انتشار یک پیام جدید از طریق حساب رسمی توییتر خود تایید کرد که قصد دارد یک رویداد دیجیتالی با نام Gearbox Digital Showcase را در PAX Online 2020 برگزار کند. با توجه به اطلاعات منتشر شده، در طی این رویداد علاوه بر نمایش بازی‌هایی که قرار است توسط گیرباکس منتشر شوند، شاهد برنامه‌های این شرکت برای آینده‌ی سری Borderlands نیز خواهیم بود.

رویداد Gearbox Digital Showcase در تاریخ ۲۲ شهریور (۱۲ سپتامبر) برگزار خواهد شد. با توجه به این‌که بسته الحاقی بزرگ بعدی Borderlands 3 با نام Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck قرار است در روز ۲۰ شهریور (۱۰ سپتامبر) در دسترس قرار گیرد، پس انتظار می‌رود که در طی این رویداد شاهد معرفی محتویات جدید Borderlands 3 باشیم. علاوه بر این، از آن‌جایی که گیرباکس در پیام خود از سری Borderlands به طور کلی نام برده است، احتمال دارد این شرکت از پروژه‌های جدید این آی‌پی مانند بازی‌های فرعی و یا حتی عناوین موبایل رونمایی کند.

از طرف دیگر، گیرباکس تاکنون به عنوان ناشر نیز فعالیت زیادی داشته و بازی‌های توسعه دهندگان مختلفی را عرضه کرده است. یکی از این عناوین که به لطف اخبار پیرامون نسل بعد کنسول‌ها توجه افراد زیادی را جلب کرده، بازی لوتر اسلشر Godfall است.

حال باید دید که گیرباکس قصد دارد در طی رویداد خود از چه عناوینی رونمایی کند. اگر از طرفداران ساخته‌های این شرکت هستید، بهتر است از همین حالا زمان برگزاری این رویداد را به خاطر بسپارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید