Gamescom 2020 | تاریخ انتشار بازی Blood Bowl III اعلام شد + تریلر

۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵

شرکت نیکان (Nacon) به تازگی اعلام کرده است که بازی جذاب Blood Bowl III اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل بعد عرضه خواهد شد. همچنین اخیراً تریلر جدیدی از ساخته‌ی سیانید (Cyanide) منتشر شده است که فوتبال فانتزی دنیای Warhammer را نشان می‌دهد.

Blood Bowl III یک بازی استراتژی نوبتی در جهان Warhammer است که در مسابقات فوتبال فانتزی آن، الف‌ها، ارک‌ها، انسان‌ها و دیگر موجودات با تَنه زدن، مشت، لگد و سلاح‌های مختلف برای تصاحب توپ با یکدیگر می‌جنگند.

به عنوان مربی تیم، شما باید به بازیکنان خود دستور دهید؛ برای مثال، حرکت حریفان خود را با دفاع کردن محدود کرده و کسانی بر سر راه شما قرار دارند را نقش بر زمین کنید. تمام اعضای تیم شما در طی بازی تجربه کسب کرده و به مهارت‌های جدیدی مسلط می‌شوند. اما باید حواستان باشد. همیشه احتمال مصدومیت وجود دارد؛ مخصوصاً زمانی که داور بازی یک goblin است که اکثر حرکات خشن را نادیده می‌گیرد. برخی از بازیکنان ممکن است با پای شکسته از زمین خارج شوند و برخی دیگر نیز احتمال دارد در طول بازی جان خود را از دست بدهند.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید