گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Lost at Sea برروی کنسول‌های نسل نهم عرضه خواهد شد

۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

استودیوی هدآپ گیمز (Headup Games) امروز در جدیدترین خبر خود اعلام کرد که بازی Lost at Sea قرار است برروی کنسول‌های نسل نهم نیز در دسترس قرار گیرد. همچنین تریلر جدیدی از این بازی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Lost at Sea را باید عنوانی در سبک‌های داستان محور و ماجراجویی دانست که یک زندگی پر از تلخی و شیرینی را روایت می‌کند. این بازی ابتدا چند ماه قبل و در جریان مراسم Guerrilla Collective برای رایانه‌های شخصی معرفی شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. از همان زمان هم شایعاتی مبنی بر انتشار این بازی برروی کنسول‌های به گوش می‌رسید که این اخبار در نهایت تایید شد. بد نیست بدانید که دو استودیوی فیزبین (Fizbin) و هدآپ گیمز به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی این بازی را به عهده دارند.

با توجه به خبر تازه‌ی ناشر Lost at Sea، آگاه شدیم که این بازی علاوه‌بر رایانه‌های شخصی در آینده‌ای نزدیک برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. هنوز اطلاعات دیگری نظیر تاریخ دقیق انتشار بازی مشخص نیست و باید منتظر اخبار بیشتری باشیم. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت جدیدترین تریلر مربوط به Lost at Sea اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید