نبرد در قرون وسطی | نقدها و نمرات بازی Griefhelm

۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

تنها چند روز از انتشار بازی Griefhelm برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی می‌گذرد و نظرات متفاوتی در مورد آن منتشر می‌شود. امروز هم نقدها و نمرات این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

Griefhelm از سری عناوین به سبک اکشن است که در آن باید به انتخاب شخصیت مورد نظر پرداخته و در قالب حالت‌های متنوع، با دشمنان خود مبارزه‌ای جانانه داشته باشید. سلاح‌های کشنده متعلق به قرون وسطی در این بازی در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشید. رقبای سرسختی در این بازی وجود دارند که هنگام وارد آوردن ضربات سنگین، باید آن‌ها را خنثی کنید تا آسیب جدی به شما وارد نشود. پس از کسب پیروزی، پاداش‌هایی دریافت می‌کنید که به وسیله‌ی آن‌ها می‌توانید نسبت به باز کردن برخی آیتم‌ها اقدام کنید.

بازی Griefhelm توسط دو استودیوی جانی دیل لوناک (Johnny Dale Lpnack) و تورنت پابلیشینگ (Thorrnet Publishing) ساخته و منتشر شده است. ضمنا این بازی یک بخش آنلاین هم دارد که در آن می‌توانید با دیگر بازی‌بازان از سراسر جهان به رقابت بپردازید. همچنین تاکنون در خصوص عرضه‌ی نسخه‌ی کنسولی این بازی خبری منتشر نشده است. از این نکات که بگذریم، به تازگی برترین منتقدان مربوط به بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را پیرامون Griefhelm عرضه کرده‌اند که در ادامه نگاهی به آن‌ها خواهیم داشت.

The Indie Game Website 9/10

به طور کلی می‌توان گفت که چیزهای زیادی برای دوست داشتن در Griefhelm وجود دارد. از ویژگی‌های آن باید به سطوح دشواری، مبارزات دوبعدی و چالش برانگیز، تنوع در حالت‌ها و بخش چندنفره‌ی جذاب اشاره نمود. Griefhelm کاملا ما را تحت تاثیر قرار داد و تمایل داریم که باز هم به تجربه‌ی آن بپردازیم.

PC Invasion 6/10

Griefhelm یک بازی نسبتا سرگرم کننده است که می‌تواند انتخاب فوق‌العاده‌ای برای دوست داران سبک مبارزه‌ای باشد. البته مشکلات و باگ‌های فراوانی در بخش تک‌نفره‌ی این اثر وجود دارد که بازی‌بازان را آزار می‌دهد.

TheSixthAxis 6/10

Griefhelm اثری چالش برانگیز است که از بخش داستانی عمیقی برخوردار نیست. نبردهای این بازی به هیچ وجه هیجان خوبی ندارد و ممکن است خسته کننده شود. امیدوار هستیم که Griefhelm با گذر زمان بهتر شود و به‌روزرسانی‌های مفیدی برای آن در دسترس قرار گیرد.

THEGAMER 4/10

پس از گذراندن کمی وقت در Griefhelm، ترجیح دادیم که به سراغ عناوین هم سبک همچون Nidhogg 2 برویم. گیم‌پلی این بازی بیش از حد تاریک است و فضای جذابی را به بازی‌بازان ارائه نمی‌کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید