به‌زودی حالت Gambit Mode بازی Destiny 2 دچار تغییراتی خواهد شد

۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

اخیرا استودیوی بانجی (Bungie) به بررسی بخش Gambit Mode عنوان Destiny 2 پرداخته است و در مورد آینده و تغییرات احتمالی آن اطلاعات زیادی را برای بازی‌بازان منتشر کرده است. همچنین این استودیوی بازی‌سازی به بیان تغییرات احتمالی در سیستم کنترل Drifter که به همراه بسته الحاقی Beyond Light منتشر می‌گردد، پرداخته است.

به نظر می‌رسد که این روزها استودیوی بانجی برای توسعه‌ی محتویات آینده‌ی عنوان Destiny 2 حسابی سرگرم بوده و قرار است با فراهم کردن محتویات جدید که به ارتقای کیفیت بازی در جنبه‌های مختلف می‌پردازند، این اثر را برای ورود به نسل نهم بازی‌های ویدئویی کاملا آماده سازد. در هر صورت این اقدامات نیاز به تلاش و برنامه‌ریزی وسیعی داشته و آن‌ها باید برای تحقق آن اقدامات بزرگ و مهمی را انجام دهند. یکی از برنامه‌هایی که استودیوی بانجی خبر از آن می‌دهد و معتقد است برای آینده‌ی بازی بسیار مهم به شمار می‌آید، مربوط به بخش PVE / PVP بازی Destiny 2 یعنی حالت Gambit Mode می‌شود که احتمالا تغییرات و بهبودهای چشمگیری در به‌روزرسانی‌های بعدی بازی دریافت نماید. استودیوی بانجی اعلام کرده است که برنامه دارد این بخش مهم را تبدیل به یکی از منحصر به فردترین حالت‌های PVE / PVP در بازی‌های تیراندازی کند و برای این اقدام برنامه‌های ویژه و البته سنگینی دارد که حتی ممکن است منجر به بازسازی کامل این بخش نیز شود.

در جدیدترین پست وبلاگ خبری استودیوی بانجی در این هفته اعلام شد که توسعه‌دهنده‌ی عنوان Destiny 2 چگونه به تغییر بخش Gambit Mode خواهد پرداخت. همچنین در این خبر بیان شد که به‌روزرسان بعدی که این تغییرات را در Gambit Mode اعمال خواهد کرد در ماه نوامبر سال جاری میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. استودیوی بانجی در این پست خبری به بیان توضیحات مفصلی در مورد بسته الحاقی Beyond Light پرداخت و اظهار داشت که چگونه این محتوای اضافه به تغییر حالت‌های متنوع بازی Destiny 2، از بین بردن برخی از خلاء‌های گوناگون برای بهبود رقابت و اصلاح نقشه‌های مختلف خواهند پرداخت.

طبق اطلاعات به اشتراک گذاشته شده، بزرگترین تغییر اساسی بخش Gambit Mode مربوط به ترکیب آن با حالت جدید بازی Destiny 2 یعنی Gambit Prime است که اخیرا در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته و طرفداران بی‌شماری را کسب کرده است. در اصل قرار بود بخش اصلی Gambit Mode با عرضه‌ی بسته الحاقی Beyond Light عنوان Destiny 2 را ترک نماید و تمامی ویژگی‌های مثبت و کاربردی خود را در بخش Gambit Prime برای بازی‌بازان بر جای گذارد. البته این بخش نیز خود تغییرات زیادی پیدا کرد و باس‌فایت‌های تغییر یافته‌ی Primeval و یک زمان اضافه در هر راند بازی به بخش Gambit Prime اضافه خواهند شد. در هر صورت اعلام گردید که مسابقات کامل بخش Gambit Mode از سرعت بیشتری برخوردار خواهند شد و در آن‌ها تاکید بیشتری بر استفاده از آیتم ارزشمند Prime Armour صورت می‌گیرد. به هر حال باید توجه داشت که Prime Armour در بخش Reckoning PVE در دسترس بازی‌بازان قرار نخواهد گرفت.

البته استودیوی بانجی به طور دقیق و واضح مشخص نکرد که سایر تغییرات در گیم‌پلی و روند حالت Gambit Mode به چه شکلی پیش خواهند رفت اما در عوض به طرفداران بازی Destiny 2 قول داد که در آینده اطلاعات تکمیلی در این مورد را منتشر نماید. با وجود ارائه‌ی تمامی این مطالب اما به نظر نمی‌رسد که استودیوی بانجی قصد داشته باشد حالت Gambit Mode را به یکی از بخش‌های اصلی بازی Destiny 2 تبدیل کند. در هر صورت باید منتظر ماند و دید که آیا بسته الحاقی Beyond Light می‌تواند موفقیتی برای این استودیو به همراه داشته باشد یا خیر. در این صورت ممکن تمامی حالت‌های درون بازی از جمله Gambit Mode مجددا تغییرات محسوسی را به خود ببینند.

با وجود تمامی موارد طرفداران بازی تیراندازی و چند نفره‌ی Destiny 2 از زمان انتشار این اثر و در دسترس قرار گرفتن حالت جذاب Gambit Mode، داستان‌های زیادی را به همراه آن پشت سر گذاشته‌اند. در گذشته شاهد آن بودیم که گلیچ‌ها و باگ‌های گوناگون و یا اشتباه‌های مختلف در طراحی این بخش اعتراض هواداران بسیاری را به همراه داشت اما از طرفی هم نمی‌توان محبوبیت و استقبال زیاد بازی‌بازان را از این حالت مهیج نادیده گرفت. در هر صورت بخش Gambit Mode هنوز هم یک حالت منحصر به فرد PVE و PVP به شمار می‌آید که در آن بازی‌بازان مختلف به صورت همزان به مبارزه با دشمنان مختلف و بازی‌بازان واقعی دیگر می‌پردازند.

عنوان Destiny 2 هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌اسیتشن ۴ و سرویس گوگل استدیا در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در پایان شما می‌توانید تریلر مربوط به بسته الحاقی Beyond Light این عنوان را از طریق نشانی مشاهده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید