گیفت کارت
گیفت کارت

کوچک اما قابل ستایش | نقدها و نمرات بازی The Touryst

۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

اگر از دوست داران The Touryst باشید، حتما می‌دانید که این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۹ برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد. از همان زمان زمزمه‌هایی مبنی بر انتشار این بازی برروی سایر پلتفرم‌ها به گوش می‌رسید و سازندگان هم در نهایت به تایید این اخبار پرداختند. حال The Touryst چند روزی می‌شود که برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفته است. در همین راستا، نقدها و نمرات این اثر عرضه شده است که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

The Touryst از سری عناوین اکشن و ماجراجویی است که می‌تواند اوقات بسیار مفرحی را برایتان رقم بزند. در این بازی شما در نقش یک توریست کنجکاو وارد جزیره‌ای بزرگ می‌شوید و می‌توانید به کارهایی همچون شنا، خرید، طبیعت گردی و یا صحبت با مردم منطقه بپردازید. حتی قادر هستید تا به ساحل رفته و خاطرات شیرینی را از یک سفر به وجود آورید. علاوه‌بر این، فعالیت‌های دیگری نیز برای شما در بازی مقدور است که حتی با آن‌ها درآمدی هم کسب خواهید کرد. پس اگر از طرفداران آثار ماجراجویی هستید، The Touryst را به هیچ وجه از دست ندهید.

گفتنی است که استودیوی شین‌ان (Shin`en) به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته است. ضمنا این بازی فاقد هرگونه بخش آنلاین و چندنفره بوده و تمامی قسمت‌ها باید به صورت آفلاین و تک‌نفره طی شوند. از این نکات که بگذریم، امروز برترین منتقدان مربوط به بازی‌های ویدئویی نقدها و نمراتشان را برای این بازی عرضه کرده‌اند که در ادامه آن‌ها را مرور خواهیم کرد.

XBLA Fans 10/10

در مجموع باید گفت که The Touryst عنوانی عالی است که هرگز انتظارش را نداشتیم. حالت‌های کوچک و سرگرم کننده‌ی بسیاری در بازی وجود دارد که نباید از آن‌ها گذشت. معماهای بازی نیز به اندازه‌ی کافی لذت‌بخش هستند. The Touryst اثری است که مطمئنا در آینده نیز به سراغش خواهیم رفت.

۴PLAYERS 8.6/10

انتشار بازی The Touryst برروی سایر پلتفرم‌ها، ایده‌ی بسیار خوبی بود و امیدوار هستیم که طرفداران آن بیشتر شوند. با این که این بازی بسیار کوچک است و برای اتمام آن نیاز به زمان زیادی ندارید، اما آن را می‌توان عنوانی قابل ستایش به حساب آورد.

TheXboxHub 8/10

The Touryst یک شبیه‌سازی عالی از سفری لذت‌بخش است که در آن می‌توانید کارهای فراوانی کنید و از حالت‌های متنوع و بامزه‌‌ای که دارد، ذوق‌زده شوید. گرافیک بازی نیز در نوع خود بسیار جالب است.

Xbox Tavern 7/10

سرگرم کننده، آرام بخش و ساده؛ این‌ها ویژگی‌هایی است که پس از اتمام The Touryst به ذهنمان خطور کرد. معماهای این بازی بسیار دوست داشتنی هستند و نباید آن‌ها را از دست داد. جدا از برخی باگ‌ها که در The Touryst وجود دارد، شما می‌توانید چیزی حدود پنج الی هفت ساعت سرگرم شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید