اطلاعات زیادی از به‌روزرسان ماه آگست بازی Civilization 6 منتشر شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

در اواخر ماه زوئن سال جاری میلادی بود که استودیوی فراکسیس گیمز (Firaxis Games) یک به‌روزرسان بزرگ و مهم را برای عنوان استراتژیک Civilization 6 منتشر کرد که تغییرات عمده‌ای در رویدادها و بخش Religious Belief بازی ایجاد نمود. این استودیو علاوه بر موارد ذکر شده، در همان تاریخ فصل دوم رویداد Red Death را نیز آغاز نمود. حال با نزدیک شدن به روزهای پایانی ماه آگست، استودیوی فراکسیس گیمز قصد دارد تا یک به‌روزرسان بزرگ و رایگان دیگر را برای عنوان Civilization 6 منتشر سازد. به همین مناسبت فراکسیس گیمز اخیرا در یک اعلامیه‌ی خبری رسمی به بیان برخی اطلاعات و زمان عرضه‌ی این به‌روزرسان پرداخته است.

برای شروع باید اظهار داشت که به‌روزرسان ماه آگست بازی Civilization 6 در روز پنجشنبه ۶ شهریور ماه ۱۳۹۹ (۲۷ آگست ۲۰۲۰ میلادی) برروی تمامی پلتفرم‌های این عنوان استراتژی نوبتی اضافه خواهد شد و دو مکانیسم جدید و منحصر به فرد را به این عنوان خواهد افزود. اولین ویژگی جدید اضافه شده به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد که Natural Wonders را که خود به شکل تصادفی خلق می‌کرده‌اند را به صورت آگاهانه انتخاب کرده و از مزایای آن‌ها بهره ببرند. اگرچه این ویژگی جدید به افراد این امکان را نمی‌دهد که Natural Wonders را در هر جایی که بخواهند مشاهده کنند اما سیستم جدید بازی Civilization 6 به آن‌ها این فرصت را خواهد داد که هر واقعه‌ای که بیشتر دوست دارند را تجربه کنند و تا جایی که ممکن است از برخورد با مواردی که از آن‌ها ناراضی هستند، اجنتناب ورزند.

دومین ویژگی جدید به‌روزرسان ماه آگست بازی Civilization 6 یک حالت جدید را به این عنوان خواهد افزود که برای تمامی بازی‌بازان در دسترس قرار می‌گیرد و حتی افرادی که دو بسته الحاقی Rise and Fall و Gathering Storm را خریداری نکرده‌اند نیز قادر خواهند بود به تجربه‌ی این بخش بپردازند. نام این حالت جدید Tech and Civic Shuffle خواهد بود و همانطور که از نامش پیداست موقعیت‌بخش‌های Civic و Tech را به صورت کاملا تصادفی برروی نقشه‌ی بازی پدیدار می‌کند و تا زمانی که بازی‌بازان پیش زمینه‌ی استفاده از آن‌ها را فرا نگیرند، نمی‌توانند ماهیت آن‌ها و کاربردشان را کشف نمایند. البته باید در نظر داشت که تمامی بازی‌بازان شرکت کننده در این رقابت کاملا تعداد بخش‌های Civic و Tech یکسانی را دریافت خواهند کرد تا تعادل این حالت به هم نخورد و تنها مهارت و سرعت عمل بازی‌بازان اهمیت پیدا کند.

همچنین استودیوی فراکسیس گیمز در ادامه اعلام کرد که این به‌روزرسان جدید تنها محدود به افزودن ویژگی‌های جدید نمی‌شود و در بسیاری از سیستم‌های گیم‌پلی و مدیرتی بازی نیز تغییرات و بهبودهایی را اعمال خواهد کرد. به طور مثال در بخش‌های مربوط به بسته الحاقی Gathering Storm، چنان چه در میان جنگل و درختان انبوه یک آتش‌سوزی رخ دهد، مدت زمان کمتری طول خواهد کشید که این واقعه مهار شود و یا خودبه خود به پایان رسد. البته این بهبود باعث می‌شود که تمامی آتش‌سوزی در مراتع و مناطق جنگلی پخش شود و دیگر شاهد آتش‌سوزی‌های بی‌پایان و گسترده نباشیم.

همچنین گفته شد که بعد از دریافت این به‌روزرسان، تغییراتی در اثرات ناشی از Government Plaza در بسته الحاقی Rise and Fall اعمال خواهد شد. با این حال شرکت فراکسیس گیمز اطلاعات و جزئیات بیشتری در این مورد را ارائه نکرد اما به نظر می‌رسد که طرفداران بازی استراتژیک نوبتی Civilization 6 مدت زمان زیادی تا کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تغییرات را در پیش ندارند. عنوان Civilization 6 هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴، سیستم عامل‌های لینوکس و iOS در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید