گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Athenion: Tactical CCG برروی گوشی‌های هوشمند عرضه شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

تیم سازنده‌ی Athenion: Tactical CCG که در گذشته به معرفی این بازی پرداخته بود، امروز آن را در اختیار بازی‌بازان قرار داد. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در این خصوص، در ادامه با ما همراه باشید.

Athenion: Tactical CCG را باید از عناوین جذاب و کارت محور دانست که در گذشته شاهد انتشار نسخه‌ی بتای آن برروی گوشی‌های هوشمند بودیم. مانند دیگر آثار به این سبک، در این بازی هم باید به در مقابل حریفان خود قرار گرفته و در زمان مناسب از کارت‌هایتان بهره ببرید. جالب است بدانید که سازندگان برای ساخت این بازی از عناوینی نظیر Hearthstone و Gwent الهام گرفته‌اند. از ویژگی‌های خوب بازی هم می‌توان به سبک انیمه‌ای با طراحی‌های چشم‌نواز، صداگذاری فوق‌العاده، موسیقی‌های هیجان انگیز و حالت‌های متنوع اشاره نمود. ضمنا بیش از ۳۰۰ نوع کارت برای انتخاب وجود دارد و این تعداد در آینده بیشتر هم خواهد شد. قابل ذکر است که استودیوی زیرو بیت (Zero Bit) وظیفه‌ی توسعه‌ی این اثر را به عهده داشته است.

همان‌طور که گفته شد، Athenion: Tactical CCG هم‌اکنون برروی سیستم‌ عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفته است. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های کارت محور هستید، عنوان ذکر شده می‌تواند شما را ساعت‌ها سرگرم کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید