گیفت کارت
گیفت کارت

مشترکان ویژه‌ی Xbox Game Pass می‌توانند عناوین اکس‌باکس را برروی اندروید تجربه کنند

۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

شرکت مایکروسافت به‌روزرسان جدید برای بتای Xbox Game Pass برروی اندروید عرضه کرده است و قابلیت جالبی را به این برنامه اضافه می‌کند؛ اعضای ویژه‌ی سرویس Xbox Game Pass هم‌اکنون و از طریق این سرویس استریم ابری می‌توانند به تجربه‌ی عناوین اکس‌باکس برروی موبایل اندرویدی خود بپردازند. همراه گیمفا باشید.

چندی پیش بود که مایکروسافت پروژه‌ی xCloud را با هدف آوردن عناوین اکس‌باکس برروی پلتفرم‌های موبایلی آغاز کرد. برنامه‌ی Xbox Game Pass برروی اندروید عرضه شده است اما در حال حاضر در نسخه‌ی بتا قرار دارد. این سرویس به‌صورت رسمی در ۲۱ شهریور (۱۱ سپتامبر) عرضه خواهد شد و قرار است تا دسترسی به بیش از ۱۰۰ بازی را در اختیار کاربران قرار دهد. بر اساس گزارشات وبسایت The Verge، نسخه‌ی بتا حدود ۳۰ عنوان را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد.

اگر شما هم جزو اعضای ویژه‌ی سرویس Xbox Game Pass هستید، فرصت را از دست ندهید و همین حالا عناوین کنسولی را برروی موبایل اندرویدی خود تجربه کنید. از آن جا که ما جزو اعضای ویژه‌ی Xbox Game Pass نیستیم، اسامی بازی‌های این سرویس برای ما نامشخص است. هر چند که بر اساس تصاویر منتشر شده، نگاهی گذرا به آن انداخته‌ایم و می‌توان گفت که این برنامه ظاهر جذابی دارد اما برای جذب بازی‌بازان پلتفرم موبایل، نیازمند عرضه‌ی عناوین متنوع و بیشتری است. مسئله که احتمالا تا زمان عرضه‌ی کامل آن حل شود. شما می‌توانید نسخه‌ی بتای این برنامه را از طریق فروشگاه Google Play دریافت کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید