انتشار بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 تا سال ۲۰۲۱ به تعویق افتاد

۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

شرکت پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) و استودیوی هاردسویت لبز (Hardsuit Labs) از تاخیر در عرضه‌ی بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 خبر دادند. این عنوان که قرار بود در سال جاری میلادی منتشر گردد، عرضه‌ی آن تا سال ۲۰۲۱ به تعویق افتاد.

در همین راستا، پارادوکس اینتراکتیو و هاردسویت لبز بیانیه‌ی مشترکی را در خصوص تاخیر بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 منتشر کرده‌اند که به شرح زیر است:

ما تصمیم گرفته‌ایم تا انتشار بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 را تا سال ۲۰۲۱ به تعویق بیاندازیم. هدف ما همواره ارائه‌ی بهترین بازی با بهترین کیفیت ممکن بوده است. ما می‌خواهیم شما در شهر سیاتل که در دنیای World of Darkness بازسازی شده است، غوطه‌ور کنیم و یک دنباله‌ی شایسته را برای نسخه‌ی اول ارائه دهیم. با توجه به کیفیت و اهدافی که ما برای خود تعیین کرده‌ایم، حس کردیم که به زمان بیشتری نیاز داریم و تصمیم دشواری را اتخاذ کردیم. این بدان معنی است که انتشار بازی در سال ۲۰۲۰ برای ما امکان‌پذیر نیست. تغییر زمان عرضه‌ یکی از تغییراتی است که برای اطمینان از ارائه‌ی بهترین تجربه‌ی ممکن به بازی‌بازان اتخاذ کردیم.

این تصمیمی نیست که به آسانی گرفته شود و همچنین اولین گزینه‌ی مورد نظر ما نیست. ما در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری را در خصوص زمان عرضه و تغییرات صورت گرفته به اشتراک خواهیم گذاشت. می‌دانیم که تاخیر در عرضه‌ی بازی برای بسیاری از شما ناامیدکننده بوده است، اما می‌خواهیم با جاه‌طلبی‌های خود یک عنوان ارزشمند را به شما ارائه دهیم. ما از شکیبایی و حمایت‌های شما بسیار سپاس‌گزاریم.

بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 در سال ۲۰۲۱ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید