نخستین تریلر از بازی Marvel Realm of Champions برای گوشی‌های هوشمند منتشر شد

Android ، iOS ، اخبار ، تریلر ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

تیم سازنده‌ی Marvel Realm of Champions امروز دست به انتشار اولین ویدئو از این بازی زد تا بازی‌بازان را با آن آشنا کند. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتر به همراه ویدئوی گفته شده باشید.

Marvel Realm of Champions را باید از سری عناوین اکشن دانست که در آن قادر به انتخاب شخصیت‌های متنوعی از مجموعه‌ی مارول همچون Spider-Man، Hulk، Iron Man، Thor و Skaar خواهید بود. همچنین امکان شخصی‌سازی کاراکترها در بازی وجود دارد و می‌توانید نسبت به افزایش مهارت‌ها و یا تغییر لباس آن‌ها اقدام کنید. حالت آنلاین نیز یکی از بخش‌های مهم بازی است که می‌تواند باعث سرگرم شدن بازی‌بازان شود. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به آثار این سبک هستید، Marvel Realm of Champions را از دست ندهید.

بازی فوق قرار است در تاریخی نامشخص برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گیرد. ضمنا امکان پیش خرید بازی هم‌اکنون برای بازی‌بازان فراهم است. هنوز اطلاعات دیگری از بازی مشخص نیست و باید منتظر اخبار تکمیلی از سوی سازندگان باشیم. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، اولین تریلر بازی به دست بازی‌بازان رسیده است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(3 رای, میانگین آرا 9٫33 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید