گزارش: در رویداد DC Fandom از بازی جدید Batman رونمایی خواهد شد؛ حضور خالق Mortal Kombat در مراسم

۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

بر اساس گزارش‌های اخیر، استودیوی وارنر‌ برادرز مونترال (WB Montreal) برروی بازی جدیدی از سری Batman کار می‌کند که در جریان رویداد DC Fandom رونمایی خواهد شد.

پس از تایید حضور عنوان جدید راک‌استدی (Rocksteady) یعنی Suicide Squad در مراسم DC Fandom، حالا به نظر می‌رسد وارنر برادرز مونترال توسعه‌دهنده‌ی مهم دیگری خواهد بود که در رویداد مذکور از از اثر جدید خود رونمایی می‌کند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از سوی آقای جیسون شریر (Jason Schreier)، ویراستار ارشد بلومبرگ (Bloomberg)، که یکی از مورد اطمینان‌ترین منابع داخلی صنعت بازی‌های ویدیویی به حساب می‌آید بازی Suicide Squad در ابتدا پروژه‌ی وارنر برادرز مونترال بوده اما به دلایلی نامعلوم این اثر در اواخر سال ۲۰۱۶ لغو شده است. مدتی بعد از این اتفاق راک‌استدی مراحل ساخت Suicide Squad دیگری با برداشت خود را آغاز کرد.

بر اساس بیانیه‌ی اخیر شریر، تریلر طولانی یا پرجزئیاتی از سوی راک‌استدی به نمایش در نخواهد اما وارنر برادرز مونترال مواردی بیشتر از بازی جدید خود به اشتراک می‌گذارد که یک Batman جدید خواهد بود. بر اساس شایعه‌ها این اثر بر اساس سری کامیک‌های Courts of owls توسعه می‌یابد.

جالب است بدانید آقای شریر به این نکته اشاره می‌کند که استودیوی وارنر برادرز  مونترال به غیر از Suicide Squad، یک پروژه‌ی لغو شده‌ی دیگر بر اساس نسخه‌ی Damian Wayne ابرقهرمان محبوب Batman در دست ساخت داشته است. یکی از طرفداران از آقای شریر پرسید که آیا پروژه‌ی تیم مونترال بر اساس سری Courts of owls توسعه می‌یابد و او پاسخ داد:

بله، آن‌ها برای مدتی برروی بازی Damian Wayne Batman کار می‌‎کردند اما در نهایت لغو/ریبوت شد. آن‌ها نیز از پروژه‌ی خود در جریان رویداد DC Fandom رونمایی خواهند کرد.

معرفی اثر جدید استودیوی وارنر برادرز مونترال چندان دور از ذهن نیست. مدت زیادی می‌شود که شاهد بازی جدید آن‌ها نبوده‌ایم و از طرفی شایعه‌ها، گزارش‌ها و وبسایت‌ جدید شکل گرفته از سوی وارنر برادرز همگی به این نکته اشاره دارند که عنوان جدیدی از سوی این استودیو رونمایی خواهد شد.

در کنار دو استودیوی راک‌استدی و وارنر برادرز مونترال، تیم ندررلم استودیوز (Netherrealm studios) نیز در این رویداد شرکتت خواهد کرد چرا که آقای اد بون (Ed Boon) رئیس این استودیو در توییتر اعلام کرد در رویداد DC Fandom حضور دارد. بنابراین احتمال معرفی Injustice 3 نیز وجود دارد که البته مدتی پیش یکی از نویسندگان این سری در توییتر به بازی سوم اشاره کرده بود. آقای بون در توییتر اعلام کرد:

بله درست است، من و دواین جانسون (Dwayne Johnson) در این رویداد حضور داریم.

مراسم DC Fandom در تاریخ ۱ شهریور (۲۲ آگوست) ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید