کارگردان سری Pillars of Eternity از احتمال ساخت نسخه‌ی سوم می‌گوید

۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵

سری بازی‌های Pillars of Eternity از عناوین خوب و برجسته در سبک نقش‌آفرینی محسوب می‌شوند. نسخه‌ی اول این مجموعه در سال ۲۰۱۵ میلادی منتشر شد و با استقبال خوبی از سوی منتقدان و بازی‌بازان مواجه گردید. این بازی به نوعی یک شروع دوباره و سکوی پرواز برای استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) بود. به دنبال موفقیت این بازی، نسخه‌ی دوم آن نیز در سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه شد. در همین حال، اخیراً سوالاتی از کارگردان این مجموعه در مورد احتمال ساخت نسخه‌ی سوم شده است.

آقای جاش سویر (Josh Sawyer)، کارگردان دو نسخه‌ی اول Pillars of Eternity، در مصاحبه‌ی اخیر خود توضیح داد که ساخت نسخه‌ی سوم این مجموعه به عوامل مختلفی بستگی دارد. وی مهم‌ترین عامل برای ساخت شماره‌ی سوم این بازی را اشتیاق و هیجان استودیوی آبسیدین می‌داند.

وی در این خصوص گفت:

من فکر نمی‌کنم طرفداران نیازی داشته باشند تا من، آبسیدین و مایکروسافت را برای ساخت نسخه‌ی سوم Pillars of Eternity متقاعد کنند. همواره از حمایت‌های طرفداران قدردانی می‌کنیم. ما اگر بخواهیم نسخه‌ی جدید را بسازیم، باید به آن باور داشته باشیم و مطمئن شویم که طرفداران و بازی‌بازان جدیداز تجربه‌ی آن لذت می‌برند. مهم‌ترین نکته این است که ما باید از ساخت آن هیجان‌زده باشیم.

وی در ادامه افزود:

حتی توسعه‌دهندگان ما که واقعاً از کار برروی این دو نسخه و جهان Pillars of Eternity لذت می‌برند، پس از ساخت نسخه‌ی دوم و بسته‌های الحاقی آن خسته شدند. این که همه‌ی کارها را انجام داده و ساخت بازی را به اتمام برسانیم، موجب نمی‌شود که این عنوان حتما مورد توجه طرفداران قرار می‌گیرد. در نهایت من فکر می‌کنم این مسئله یک امر اعتقادی و درونی است و باید به محصول خود ایمان داشته باشید.

استودیوی آبسیدین در ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ اعلام کرد که فروش بازی Pillars of Eternity 2: Deadfire رضایت‌بخش نبوده و اگر تصمیم به ساخت دنباله‌ای برای آن در کار باشد، فرمت کلی این عنوان را بازبینی خواهند کرد. همچنین آقای سویر اخیراً تایید کرده است که در حال حاضر برروی یک پروژه‌ی معرفی نشده کار می‌کند.

تیم اصلی استودیوی آبسیدین هم‌اکنون برروی توسعه‌ی بازی Avowed تمرکز کرده است. این عنوان نقش‌آفرینی در تاریخی نامشخص برروی پلتفرم‌های اکس‌باکس سری اکس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • PLAYSTATION T گفت:

    لعنت به صنعتی که شاهکاری مثل Pillars of eternity فروشش کمه Neutral
    با اینکه خوشحالم Avowed توی دنیای پیلارز هستش و بودجه ی خفنی داره نسبت به بازی های قبلی بازم ناراحتم. چون به احتمال زیاد Prequel هستش و پیلارز ۳ حالا حالاها اتفاق نمیوفته Cry

    0
    0